Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 219 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow Vincent Lambert został dziś zamordowany w szpitalu w Reims. RIP. Cywilizacja śmierci odniosła triumf
Sunday 05 April 2020 10:52:48.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Vincent Lambert został dziś zamordowany w szpitalu w Reims. RIP. Cywilizacja śmierci odniosła triumf Drukuj Email
Wpisał: Cywilizacja śmierci   
11.07.2019.

Vincent Lambert został dziś zamordowany w szpitalu w Reims. RIP. Cywilizacja śmierci odniosła triumf.

https://nczas.com/2019/07/11/vincent-lambert-zostal-dzis-zamordowany-w-szpitalu-w-reims-rip/

[ Vive liberté d’assassiner! md]W Szpitalu Uniwersyteckim w Reims o godzinie 8.42 zmarł dziś zagłodzony Vincent Lambert.

Po wyczerpaniu oporu wszystkich środków prawnych, nie zważając na stanowisko Komitetu ONZ ds. osób niepełnosprawnych, sprzeciw rodziców i protesty społeczne, Republika Francuska doprowadziła do jego eutanazji.

Vincent Lambert po wypadku motocyklowym, od prawie 11 lat żył w stanie ograniczonej świadomości. Wspierany przez państwo szpital postanowił go uśmiercić i przez lata trwała batalia prawna w obronie jego życia. Niestety, przegrana.

W tej precedensowej sprawie posłużono się tzw. ustawą Leonettiego o możliwości zaprzestania „uporczywego leczenia”. Z tym, że owo leczenie polegało na podawaniu pokarmów i nawadnianiu. Vincent wyraźnie reagował też na bliskich i pewne bodźce. Jednak 5 lipca zaprzestano jego nawadniania i karmienia.

Próby eutanazji podejmowano wcześniej dwukrotnie. Korzystne wyroki sądów w ostatniej chwili przywracały jego odżywianie. Tym razem się nie udało.

Cywilizacja śmierci odniosła triumf. Sprawa Vincenta Lamberta stała się symbolem debaty o eutanazji, określanej nad Sekwaną eufemistycznie jako „asysta końca życia”.

Sprawa oddzieliła rodzinę Lambertów, społeczeństwo od środowiska lekarskiego i państwa.


Zmieniony ( 11.07.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.