Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W obronie koniecznej arrow Wiec z udziałem mięsa armatniego pełen kłamstw i prowokacji. A dotyczy zjawiska obrzydliwego.
Friday 06 December 2019 06:52:06.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Wiec z udziałem mięsa armatniego pełen kłamstw i prowokacji. A dotyczy zjawiska obrzydliwego. Drukuj Email
Wpisał: ekspedyt   
28.07.2019.

Wiec z udziałem mięsa armatniego marksistów w Warszawie pełen kłamstw i prowokacji.

A dotyczy zjawiska, które jest obrzydliwe.


https://www.ekspedyt.org/2019/07/28/wiec-z-udzialem-miesa-armatniego-marksistow-w-warszawie-pelen-klamstw-i-przeinaczen/


Po raz kolejny, animatorzy antykultury, współcześni marksiści wyciągnęli na ulicę, pod szyldem LHBTQ, swój agresywny proletariat, aby miotać oskarżenia pod adresem ludzi normalnych i epatować komunistyczną wizją świata. Podczas warszawskiego wiecu padło wiele wymyślonych słów, które nie figurują w słownikach, a są wykorzystywane, aby robić przysłowiową wodę z mózgu mniej bystrym słuchaczom. Użyto niezliczoną ilość razy słowa homofobia. Warto wiedzieć, że słowo homofobia, czyli odruch moralnej dezaprobaty nie jest żadną fobią.

Odraza etyczna i estetyczna jaka się budzi w ogromnej części polskiego społeczeństwa dotyczy bowiem zjawiska, które jest obrzydliwe.

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.( Kpł 20:13)

Bóg mówi w Biblii o homoseksualizmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawią się (Kpł 18,24) i będą wyłączeni spośród swego ludu (Kpł 18,29), a będą ukarani śmiercią (Kpł 20,13) i nie posiądą Królestwa Bożego (1 Kor 6,9)

Natrętni mieszkańcy współczesnej Sodomy

mówili o homofobii nawet w odniesieniu do osobnika, któremu nie podobał się negatywny napis o pedofilii. Osobnik ten pierwszy sprowokował bójkę, stając się ofiarą pobicia.

Uczestnicy wiecu mówili również o normach wynikających z kultury określając je mianem faszyzmu.

Zmieniony ( 28.07.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.