Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Drogi wyjścia 19 arrow Laudetur Iesus Christus! Pod białostocką Katedrą na modlitwie ekspiacyjnej, 20 lipca 2019
Wednesday 08 April 2020 14:43:31.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów metropolii ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Laudetur Iesus Christus! Pod białostocką Katedrą na modlitwie ekspiacyjnej, 20 lipca 2019 Drukuj Email
Wpisał: Wanda Kapica   
30.07.2019.

 

 

Laudetur Iesus Christus! Pod białostocką Katedrą na modlitwie ekspiacyjnej, 20 lipca 2019


Wanda Kapica <wanda.kapica@interia.eu>


Pod białostocką Katedrą na modlitwie ekspiacyjnej, która trwała ponad 3 godziny, zebrało się więcej niż 1000 osób, grupa znacznie liczniejsza niż "marsz równości". 
Modlitwę prowadziła "Krucjata Młodych".

"Wytrwaliśmy w modlitwie mimo wielu prowokatorów wchodzących w tłum ze złym słowem, ordynarnym gestem, tęczową flagą czy wulgarnym transparentem. Ostatecznie udało się i bluźniercy nie mogli przemaszerować przed frontem katedry, tym samym uniknęliśmy powtórki z wielu innych tego typu wydarzeń jakie miały miejsce w Polsce w tym roku.

 Ostatecznie Pan Bóg nas wysłuchał nie dopuszczając do kolejnych bluźnierstw i profanacji oraz do tego, by policja strzelała do modlącego się tłumu zebranego na legalnym zgromadzeniu.

Pokazaliśmy, że można wyrazić swój sprzeciw w godny, pokojowy i katolicki sposób jednocześnie prosząc Pana Boga o miłosierdzie nad naszym miastem i krajem". 

Zbliża się 15 sierpnia - białostocka Katedra jest pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP.
Zbliża się 16 sierpnia - doroczne, patronalne święto w Bazylice Św. Rocha, która stanowi jedyny w swoim rodzaju pomnik-wotum wdzięczności  za odzyskanie Niepodległości i Cud nad Wisłą. Kościół ten ma piękną i bogatą historię - i stuletnią tradycję, jako ważny ośrodek działalności patriotycznej.

Od Katedry do Bazyliki Św. Rocha idziemy w procesji Bożego Ciała. Co roku miejska Droga Krzyżowa przemierza tę samą trasę. W niedzielę 21 lipca przeszliśmy tą samą drogą modląc się na Różańcu.

Mam nadzieję, że Krucjata Różańcowa za Ojczyznę wpisze się już wkrótce w duchowy krajobraz naszego miasta.

Z modlitwą

Wanda Kapica

Zdjęcia: 
https://www.facebook.com/pg/KrucjataMlodychBialystok/photos/?tab=album&album_id=1265189626987977&__tn__=-UC-R

Filmy:
https://www.youtube.com/watch?v=S6NGwH8dwrU

https://youtu.be/xJgXiKbikZ8


https://youtu.be/Sjw17Cmzwy8


https://youtu.be/hz7KcISZRLg

Na tym filmie, widać jak kilka metrów dalej... policja użyła gazu i rozegrała się "bitwa uliczna..." torująca drogę paradzie.

https://youtu.be/TvQ3UjLRlaE

Zmieniony ( 30.07.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.