Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 163 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Agentka SB Gontarczyk dziś działa na rzecz LGBT. Czerwona i tęczowa zaraza.
Sunday 05 April 2020 11:19:52.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Agentka SB Gontarczyk dziś działa na rzecz LGBT. Czerwona i tęczowa zaraza. Drukuj Email
Wpisał: "trzecia" RP...   
19.08.2019.

Agentka SB Gontarczyk dziś działa na rzecz LGBT.

Jako Lange....

https://www.stefczyk.info/2019/08/19/agentka-sb-dzis-dziala-na-rzecz-lgbt-dziennikarz-potwierdzil-podejrzenia-internautow/

Dziennikarz potwierdził podejrzenia internautów

Aktywistka i szefowa stowarzyszenia Pro Humanum Jolanta Lange wrzuciła jakiś czas temu nagranie promujące Kartę Różnorodności. Internauci zauważyli, że kobieta nie jest tym za kogo się podaje.

Karta Różnorodności to francuska inicjatywa finansowana przez Unię Europejską. Polega na tym, że przedsiębiorcy podpisują zobowiązanie, że w ich firmach będą promować różnorodność i równe szanse w zatrudnieniu, bez względu na takie rzeczy jak rasa czy orientacja seksualna.

W 2017 roku Lange opublikowała w internecie film na którym chwaliła tą inicjatywę, obecną w Polsce od 2012 roku. „Ten element na pewno jest bardzo istotny w tym, żeby nasze zarządzanie, a oprócz tego nasze życie było bardziej równe, równościowe i żebyśmy potrafili funkcjonować i korzystać ze swoich inności” – mówiła na nim.

Lange w biogramie Stowarzyszenia Pro Humanum, któremu szefuje od kilku lat, przedstawia się jako aktywistka antydyskryminacyjna. “Prowadzi zajęcia poświęcone tematyce uprzedzeń i stereotypów, wielokulturowości oraz przeciwdziałania dyskryminacji i zarządzania różnorodnością.” – pisze o niej Pro Humanum – „Autorka i koordynatorka ponad 15 projektów badawczych i edukacyjnych z zakresu równego traktowania, przeciwdziałania dyskryminacji i ochrony praw człowieka. Propagatorka idei równego statusu kobiet i mężczyzn”

W biogramie prezes stowarzyszenia zabrakło jednak jednej kluczowej informacji którą zauważyli internauci. Tego, że dzisiejsza aktywistka, walcząca między innymi o prawa LGBT, jeszcze niedawno miała na nazwisko Gontarczyk.

Nazwisko to jest znane z głośnej sprawy księdza Franciszka Blachnickiego, więźnia obozów koncentracyjnych i założyciela ruchu Światło-Życie. Śledztwo IPN z lat 2001-2005 wykazało, że Jolanta Gontarczyk została w 1977 roku zwerbowana przez SB jako TW „Panna”. Przebywając w RFN w latach osiemdziesiątych razem z mężem Andrzejem (TW „Yon”) realizowali zadania XI Wydziału I Departamentu MSW zajmującego się zwalczaniem dywersji ideologicznej.

Małżeństwo Gontarczyków blisko zaprzyjaźniło się z księdzem Blachnickim. Śledztwo IPN jednoznacznie wykazało, że ksiądz Blachnicki, którego rządzący Polską komuniści uważali za zagrożenie, był przez nich inwigilowany. Małżeństwo esbeków rozpracowywało również struktury Chrześcijańskiej Służby Wyzwolenia Narodów – założonej przez księdza Blachnickiego organizacji chrześcijańskiej. Mieli doprowadzić do zablokowania działalności wydawniczej ChSWN, upadku ich drukarni i wyhamowania działalności statutowej stowarzyszenia. Inwigilowali również przebywających w RFN działaczy Solidarności.

Sprawa śmierci księdza Blachnickiego do dzisiaj nie została wyjaśniona. Ksiądz zmarł nagle 27 lutego 1987 roku, oficjalną przyczyną śmierci był zator płucny. Śledztwo IPN ustaliło, że ksiądz mógł jednak umrzeć na skutek podania trucizny. [prawie na pewno został zamordowany. „Śledztwa” były oszukańcze. MD]

Śledztwo w tej sprawie zostało jednak anulowane w lipcu 2006 roku przez prokuratora Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Katowicach. Zdaniem prokuratura IPN brakło danych dostatecznie uzasadniających takie podejrzenia.

Po upadku PRLu Gontarczyk związała się z ruchem feministycznym. Była między innymi sekretarzem w Demokratycznej Unii Kobiet i w 1997 została wybrana jej przewodniczącą. Promowała m.in. legalizację aborcji i małżeństw jednopłciowych. W 1997 roku bezskutecznie próbowała dostać się do sejmu z list SLD. W rządzie Marka Belki została członkiem MSWiA jako pracownica Departamentu Administracji Publicznej. Była również inicjatorką Kongresu Kobiet SLD.

W 2005 agenturalną przeszłość kobiety – oznaczonej przez Aleksandra Kwaśniewskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi za „wybitne zasługi w działalności społecznej” – ujawnił tygodnik Wprost. Po głośnym artykule Gontarczyk odeszła z MSWiA i wydawało się, że słuch po niej zaginął. Aż internauci odkryli, że dalej bawi się w aktywizm społeczny, już pod nowym nazwiskiem.

Informacje o zmianie przez nią nazwiska potwierdził dziennikarz Artur Stelmasiak:

„Dziś głośna kariera agentki SB właśnie stała się jasnym i oczywistym dowodem, że arcybiskup Jędraszewski miał rację” – skomentował na antenie programu #Jedziemy w TVP Info Michał Rachoń – „Czerwona zaraza i tęczowa ideologia mają nie tylko wspólne korzenie, ale najwyraźniej również wspólnych żołnierzy”.

Źródło: Niezależna.pl Autor: WM

Zmieniony ( 19.08.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.