Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Lesbijki - Przestępstwa już w Kosmosie.
Sunday 18 April 2021 22:51:20.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lesbijki - Przestępstwa już w Kosmosie. Drukuj Email
Wpisał: astronautka Anne McClain   
25.08.2019.

Lesbijki - Przestępstwa już w Kosmosie.

Pierwsze w historii przestępstwo popełnione z kosmosu. „Gwiezdne wojny” zaczynają się od astronautki – lesbijki ze stacji kosmicznej i jej „żony” na Ziemi


https://nczas.com/2019/08/25/pierwsze-w-historii-przestepstwo-popelnione-z-kosmosu-gwiezdne-wojny-zaczynaja-sie-od-astronautki-lesbijki-ze-stacji-kosmicznej-i-jej-zony-na-ziemi/


Mało miała NASA kłopotu to posłała w kosmos lesbijkę. Amerykańska astronautka Anne Mc’Clain jest teraz oskarżona przez swoją byłą „żonę” o wchodzenie na jej konto bankowe podczas pobytu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Będzie to pierwsze przestępstwo popełnione w kosmosie. Astronautka McClain jest oskarżona o „kradzież tożsamości” i nieuprawniony dostęp do danych finansowych swojej byłej „żony”. Przestępstwo miało miejsce podczas jej 6-miesięcznego pobytu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), skąd wróciła w czerwcu.

Jej byłą partnerka Summer Worden wniosła pozew do Federalnej Komisji Handlu (FTC), po tym, jak dowiedziała się, że Anne Mc’Clain uzyskała dostęp do ich wspólnego konta bankowego bez jej zgody. Kobiety miały być już wówczas w separacji”. Rodzina Summer Worden złożyła również skargę do ogólnego inspektoratu NASA.

Mc’Clain w wydanym oświadczeniu podkreśliła, że chciała jedynie sprawdzić stan konta, aby upewnić się, że podczas jej nieobecności nie wydarzyło się nic złego, bo martwiła się, czy wystarczy środków na opłacenie rachunków i opiekę nad synem jej partnerki, którego wspólnie wychowywały przed separacją.

Pierwsze przestępstwo dokonane w kosmosie będzie podlegało amerykańskiej jurysdykcji, ponieważ zgodnie z przepisami astronautów obowiązują przepisy krajów, z których pochodzą.

========================

Anne McClain to doświadczona pilotka myśliwców, pułkowniczka lotnictwa, inżynierka i astronautka – od grudnia 2018 roku do czerwca 2019 przebywała w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, jest też potencjalną kandydatką do wzięcia udziału w locie NASA na Księżyc.

===================

Parafraza starego żarciku: „Wicie, Marcinowa, że lesby poleciały w kosmos? Oj, to dobrze!! WSZYSTKIE??”

Zmieniony ( 25.08.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.