Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 143 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow powolutku tę żabę podgrzewają arrow Prezydent Izraela występuje w Polsce jako gospodarz. Albo utraciliśmy suwerenność, albo...
Sunday 05 April 2020 15:38:27.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Prezydent Izraela występuje w Polsce jako gospodarz. Albo utraciliśmy suwerenność, albo... Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Michalkiewicz   
29.08.2019.

Prezydent Izraela występuje w Polsce jako gospodarz. Albo utraciliśmy suwerenność nad Oświęcimiem, albo…

Michalkiewicz o wizytach przywódców.

https://nczas.com/2019/08/29/michalkiewicz-o-wizytach-przywodcow-w-polsce-prezydent-izraela-wystepuje-jako-gospodarz-albo-utracilismy-suwerennosc-nad-oswiecimiem-albo/

Stanisław Michalkiewicz odniósł się do zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia upamiętniającego 80. rocznice wybuchu II wojny światowej. Jednym z głównych gości będzie prezydent USA Donald Trump, zabrakło natomiast zaproszenia dla prezydenta Rosji, Władimira Putina.

Publicysta zwraca jednak uwagę, że rosyjski przywódca został zaproszony do Polski przy innej okazji przez prezydenta Izraela, Re’uwena Riwlina.

Nie zaproszono zimnego, rosyjskiego czekisty Putina. Ma to pewne uzasadnienie, wszak 1 września Rosja nie napadła na Polskę. Putina można by zaprosić 17 września, ale po co, skoro wtedy już żadnych „uroczystości” nie będzie – zauważa na swoim videoblogu na YouTube Michalkiewicz.

Putin został jednak zaproszony do Polski na obchody 75. rocznicy wyzwolenia nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. – Wprawdzie polskie władze nie zaprosiły Putina, ale zrobił to Pan Riwlin, prezydent Izraela. Konkretnie na 27 stycznia przyszłego roku do Oświęcimia. Warto zwrócić uwagę, że Pan Riwlin wystąpił tutaj jako gospodarz zauważa.

Michalkiewicz zastanawia się, dlaczego to Żydzi pragną zorganizować uroczystości na terenie Polski bez konsultacji z władzami Rzeczpospolitej.

Jest kilka możliwości. Albo po prostu Polska utraciła suwerenność nad Oświęcimiem, Pan Riwlin zaprasza kogo chce i nawet nie wiadomo czy polskie władze o tym informuje, albo Pan Riwlin wie coś, czego my jeszcze nie wiemy.

Czyli na przykład, że 27 stycznia 2020 roku to on będzie gospodarzem nie tylko w Oświęcimiu, ale w ogóle w całej Polsce. Dużo zależy od tego, co powie Mike Pompeo, który w październiku będzie musiał złożyć przed Kongresem sprawozdanie, w jaki sposób Polska realizuje żydowskie roszczenia majątkowe – kontynuuje wątek Michalkiewicz.

Nie łudzi się jednak, aby temat ustawy 447 JUST został podniesiony podczas wizyty przedstawicieli USA w Polsce. – Dobrze by było, gdyby ktoś zapytał Pana Pompeo, jakie kroki zamierza podjąć przeciwko Polsce. Tak, jak mu radziło 88 Senatorów, żeby Polska w podskokach to kompleksowe ustawodawstwo przeforsowała. Oczywiście nie przed wyborami – ironizuje.

Obawiam się jednak, że żaden z naszych umiłowanych przywódców nie zdecyduje się zapytać o to ani prezydenta Trumpa, ani sekretarza Pompeo. Prezydent Duda miał już dwukrotnie okazję, by sprawę ustawy 447 JUST z Trumpem poruszyć, ale ani razu z tej okazji nie skorzystał – załamuje ręce Michalkiewicz.

Źródło: YouTube/nczasZmieniony ( 29.08.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.