Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Naukawcy i oświata 19 arrow Chroń dzieci przed seksedukatorami! Pobierz i wypełnij Rodzicielskie Oświadczenie Wychowawcze
Wednesday 16 October 2019 11:38:25.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Chroń dzieci przed seksedukatorami! Pobierz i wypełnij Rodzicielskie Oświadczenie Wychowawcze Drukuj Email
Wpisał: PCh24.pl   
03.09.2019.

Chroń dzieci przed seksedukatorami! 

Pobierz i wypełnij
„Rodzicielskie Oświadczenie Wychowawcze” 

Drodzy Rodzice, zbliża się wrzesień.

Wasze pociechy już wkrótce rozpoczną nowy rok szkolny, do którego należy je odpowiednio przygotować. Sen z powiek spędzają Wam zapewne piórniki, zeszyty, podręczniki, plecaki i inne szkolne przedmioty. Pośród szkolnego zamieszania jest jedna rzecz, której nie można przegapić, rzecz, dzięki której Wasze dziecko będzie chronione przed tym, przed czym samo jeszcze nie potrafi się bronić.

Także i Ty będziesz spał spokojnie wiedząc, że żaden seksedukator nie wejdzie do szkoły i bez Twojego pozwolenia nie przeprowadzi żadnych deprawujących zajęć. Już dzisiaj pobierz i wypełnij „Rodzicielskie Oświadczenie Wychowawcze”, zaś na początku roku szkolnego złóż je u wychowawcy dziecka. Nie daj się zaskoczyć! Przecież to Ty jesteś pierwszym wychowawcą swojej pociechy!

Więcej na temat całej akcji dowiedzą się Państwo z naszego artykułu na PCh24.pl

LINK DO ARTYKUŁU

Zmieniony ( 03.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.