Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 91 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 19 arrow Hamburg: Antykościół w natarciu: Diecezjalny Caritas promuje tęczowe "rodziny", arcybiskup rewolucję
Sunday 29 November 2020 14:07:44.31.
migawki
 

                                                                                                                              29.11.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy:

- W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Hamburg: Antykościół w natarciu: Diecezjalny Caritas promuje tęczowe "rodziny", arcybiskup rewolucję Drukuj Email
Wpisał: Metropolita Hamburga Stefan Heße   
04.09.2019.

Hamburg: Antykościół w natarciu: Diecezjalny Caritas promuje tęczowe "rodziny", arcybiskup chce rewolucji ws. LGBT

2019-09-04 https://www.pch24.pl/#ixzz5yXLF5MdbArchidiecezja Hamburska jest w pełni otwarta na „tęczowe” tzw. rodziny. Diecezjalna Caritas organizuje teraz spotkanie promujące lesbianizm i wychowanie dzieci w homozwiązkach. Z kolei duszpasterstwem rodzinnym kieruje tam… czynny homoseksualista – „partner” organizatora homomarszów.

 Od stycznia 2019 roku Caritas Archidiecezji Hamburskiej organizuje doradztwo dla „tęczowych” tzw. rodzin. Jak pisał już wcześniej portal pch24.pl – prowadzone są między innymi spotkania i warsztaty, podczas których pary mężczyzn oraz pary kobiet wymieniają się opiniami na temat wychowywania dzieci i udzielają sobie wsparcia. Caritas promuje otwarte „nawiązywanie kontaktów między tęczowymi rodzinami” – czytamy w jednej z ulotek promujących tę działalność. Na stronie diecezjalnej poradni rodzinnej zamieszczono nawet linki, które przenoszą internautę na witrynę… Stowarzyszenia Lesbijek i Gejów w Niemczech.

  Teraz doszło do kolejnego skandalu. 11 września „tęczoworodzinna” poradnia archidiecezji organizuje wieczorek z odczytem Susanne Scherer, autorki książki „Dwie mamy dla Oskara – jak marzenie stało się cudem”. „Opowiedziana żywo, jasno i sprawiedliwie wobec dzieci, książka ułatwia rodzicom oraz opiekun*kom rozmawianie z dziećmi o różnorodności” – głosi ulotka zapowiadająca spotkanie.

Warto zwrócić uwagę na rzeczownik „opiekun*kom” – użyta tu „gwiazdka” oznacza, że gramatyczne formy płciowe są umowne i pod tym określeniem może kryć się wszystko, a więc na przykład osoby uznające się za bezpłciowe czy też kobiety twierdzące, iż są mężczyznami (i vice versa). To element tak zwanego „języka wrażliwego płciowo”, którego używanie agresywnie forsuje za Odrą lobby LGBT.

Jak podaje portal Kath.net, za duszpasterstwo rodzinne, katechezę oraz informowanie o wierze odpowiada w Hamburgu Jens Ehebrecht-Zumsande – homoseksualista, który żyje z organizatorem hamburskiej parady „równości”. Mężczyźni nie robią ze swojego związku tajemnicy – na facebooku regularnie publikują własne zdjęcia. Archidiecezja w pełni to akceptuje.

  Metropolitą Hamburga jest Stefan Heße – w ostatnich latach zasłynął z jednej strony zamykaniem katolickich szkół dla oszczędności, z drugiej – i to całkiem niedawno – opowiadaniem się za „zmianą podejścia” Kościoła do homoseksualistów, między innymi w postaci wprowadzania „błogosławieństw” dla związków jednopłciowych.

 Źródło: Kath.net PachZmieniony ( 04.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.