Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 82 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Dłuuga agonia UE...19 arrow Obłęd ideolo w Wielkiej Brytanii: Bandyta nie zostanie deportowany, bo się zintegrował... z gangiem
Friday 03 April 2020 10:43:35.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Obłęd ideolo w Wielkiej Brytanii: Bandyta nie zostanie deportowany, bo się zintegrował... z gangiem Drukuj Email
Wpisał: Tolga Binbuga   
04.09.2019.

Obłęd ideolo w Wielkiej Brytanii: Bandyta nie zostanie deportowany, bo się zintegrował… z gangiem

4.09.2019 https://prawy.pl/103861-wielka-brytania-nie-zostanie-deportowany-bo-sie-zintegrowal-z-gangiem/


W Wielkiej Brytanii przed sądem stanął Turek Tolga Binbuga, który został oskarżony o wiele ciężkich przestępstw, jak rabunki, włamanie, niszczenie mienia. Nie zostanie jednak deportowany, bo sąd uznał, że już zintegrował się ze społeczeństwem. Świadczyć ma o tym fakt, że należy do lokalnego gangu.

Mężczyzna ma 29 lat. Przybył do Wielkiej Brytanii w wieku 9, ale nigdy nie starał się o obywatelstwo brytyjskie. Turek należy do jednego z londyńskich gangów uznawanego za niezwykle niebezpieczny.
Absurd ten, jak wiele innych, spowodowany jest ideologią poprawności politycznej, która nie uwzględnia racjonalnych argumentów.

Sędzia stwierdziła, że przynależność do gangu to element kultury młodych ludzi.

Tam, gdzie znikają wszelkie normy, nienormalność staje się normą. Bycie w gangu okazuje się samo w sobie dobre – oczywiście o ile jest to gang złożony z obcokrajowców.

Zmieniony ( 04.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.