Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow wieś; \"bitwa o handel\" arrow Drożyzna! Ceny pieczywa i warzyw poszybowały w górę. Niedługo będzie jeszcze gorzej
Wednesday 12 August 2020 08:33:40.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Drożyzna! Ceny pieczywa i warzyw poszybowały w górę. Niedługo będzie jeszcze gorzej Drukuj Email
Wpisał: Janusz Piechociński   
08.09.2019.

Drożyzna! Ceny pieczywa i warzyw poszybowały w górę. Niedługo będzie jeszcze gorzej

https://nczas.com/2019/09/08/kompletna-drozyzna-ceny-pieczywa-i-warzyw-poszybowaly-w-gore-niedlugo-bedzie-jeszcze-gorzej/Janusz Piechociński, były prezes PSL znany jest z wypuszczania bardzo krótkich, acz cieszących się wielkim zainteresowaniem internautów tweetów. Czasem są humorystyczne, czasem dotyczą ważnych spraw. Ten wpis należy do tej drugiej grupy.

Ceny żywności w lipcu w stosunku do lipca ubiegłego roku wzrosły o 7,3 proc. Ceny pieczywa wzrosły o 9,6 proc. Ceny warzyw wzrosły o 32,4 proc. – napisał na Twitterze Janusz Piechociński.

Internauci uzupełnili ten fakt o kilka istotnych spostrzeżeń. Wielkie podwyżki bowiem dopiero nadejdą.

Przy zamrożonych cenach prądu dla odbiorców indywidualnych. W przyszłym roku czeka nas bardzo poważna podwyżka cen energii – zauważył Sławomir Osiński.

Z kolei Damian Pawlik podkreślił, że „ceny produktów (w tym żywności) z importu są dość stabilne”. – Nie dość, że palimy zagranicznym węglem to jeszcze jeść będziemy zagraniczne mięso i warzywa… a i na zagraniczny chleb czas przyjdzie. A potem będzie płacz, że Niemcy są największym wygranym UE… no są właśnie przez tak bezmyślną politykę jaką się tu uprawia – podsumował.

Zmieniony ( 08.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.