Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow żaba jednak skacze arrow Roty Niepodległości: Tylko dzięki Wam możemy działać dla Polski
Thursday 20 February 2020 11:21:00.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Roty Niepodległości: Tylko dzięki Wam możemy działać dla Polski Drukuj Email
Wpisał: Roty Niepodległości   
10.09.2019.

Roty Niepodległości: Tylko dzięki Wam możemy działać dla Polski

https://medianarodowe.com/roty-niepodleglosci-prosza-o-wsparcie-tylko-dzieki-wam-mozemy-dzialac-dla-polski/Roty Niepodległości proszą o pomoc finansową: „Tylko dzięki wsparciu naszych darczyńców możemy działać dla Polski” – piszą na Twitterze.

Każda miesięczna wpłata daje nam możliwość przeprowadzania szkoleń dla struktur, organizowania skutecznych kampanii społecznych, zakupu sprzętu niezbędnego do działalności i organizowania działań na coraz wyższym poziomie” – tłumaczą na portalu społecznościowym.

Roty Marszu Niepodległości zostały powołane 11 maja 2019 roku na ogólnopolskiej manifestacji #STOP447 przeciw bezprawnym roszczeniom żydowskim wobec Polski. Dzisiaj walczą o to, aby ustawa przeciwko 447 została przedstawiona w Sejmie.

Kilka dni temu organizacja ogłosiła, że ruszyła zbiórka pierwszego tysiąca podpisów pod obywatelskim projektem ustawy przeciwko roszczeniom. Po ich zebraniu będą mogli zarejestrować komitet.

Robert Bąkiewicz powiedział wówczas: „Powołaliśmy Roty Marszu Niepodległości, to organizacja która ma się zająć walką z 447, będzie się opierać na współpracy różnych środowisk patriotycznych. Idea jest taka jak na 11 listopada, razem dla Polski!”

WESPRZYJ DZIAŁALNOŚĆ ROT –> KLIK


Zmieniony ( 10.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.