Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 57 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory 19 arrow Gowin: Pensja min. pozwoli Ukraińcom na zakładanie rodzin w Polsce. Polska Ojczyzną Żydów i Polaków.
Saturday 08 August 2020 19:36:11.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Gowin: Pensja min. pozwoli Ukraińcom na zakładanie rodzin w Polsce. Polska Ojczyzną Żydów i Polaków. Drukuj Email
Wpisał: Jarosław Gowin   
10.09.2019.

Gowin: Pensja minimalna pozwoli Ukraińcom na zakładanie rodzin w Polsce.

"Polska jest Ojczyzną Żydów i Polaków".

https://www.ekspedyt.org/2019/09/10/gowin-w-radiuzet-pensja-minimalna-pozwoli-ukraincom-na-zakladanie-rodzin-w-polsce/


Jarosław Gowin o skokowym wzroście płacy min.: Dzięki temu ustabilizujemy sytuację ok. 1 mln pracowników ukraińskich. W tej chwili pracują na najniższym wynagrodzeniu. Jeśli chcemy, żeby tu płacili podatki i zakładali rodziny – musimy zrobić jakiś ruch.

Nie tak dawno na forum Ekonomicznym w Krynicy minister Gowin mówił o budowaniu przyszłych elit polskich składających się m.in. z Ukraińców.

Były członek Platformy Obywatelskiej dał się wielokrotnie poznać jako orędownik społeczeństwa wielonarodowościowego, podkreślając swego czasu, że Polska jest Ojczyzną Żydów i Polaków.

W dzisiejszej rozmowie wicepremier powiedział również:

Nie potrafię sobie wyobrazić polskości bez judaizmu, bez tradycji muzułmańskich Tatarów i także bez licznych tradycji świeckich.
Zmieniony ( 10.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.