Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Misjonarz ks. St. Szczepanik jest 16-tym kapłanem zamordowanym od początku roku w Portoryko.
Wednesday 16 October 2019 11:38:11.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Misjonarz ks. St. Szczepanik jest 16-tym kapłanem zamordowanym od początku roku w Portoryko. Drukuj Email
Wpisał: władca Portoryko   
14.09.2019.

Misjonarz ks. St. Szczepanik jest 16-tym  kapłanem zamordowanym od początku roku w Portoryko.

https://nczas.com/2019/09/14/poczatkowo-utrzymywano-ze-polski-ksiadz-zginal-w-wypadku-teraz-na-jaw-wyszly-sensacyjne-fakty/

Misjonarz Stanisław Szczepanik zmarł 16 sierpnia w trzecim co do wielkości mieście Portoryko – Ponce. Raporty kryminalistyczne policji wykazały, że polski ksiądz został zamordowany. Wcześniej utrzymywano, że zginął w wyniku wypadku rowerowego.

Funkcjonariusze policji poinformowali rzecznika parafii w Ponce Gilvic Carmona de Jesús, że liczne i głębokie rany na ciele kapłana nie pasowały do zwyczajnego upadku z roweru.

Ksiądz Stanisław Szczepanik został zabrany do szpitala 16 sierpnia rano – już wtedy znajdował się w głębokiej śpiączce, a przyczyną zgonu kilka godzin po przyjęciu do placówki, był gwałtowny krwotok śródczaszkowy.

Choć z początku utrzymywano, że ks. Szczepanik zginął w wyniku wypadku rowerowego, to prokurator okręgu Ponce Marjorie Gierbolini, stwierdziła, że wszystkie ślady wskazują, iż polski ksiądz doznał licznych i gwałtownych ciosów.

Misjonarz jest 16 kapłanem zamordowanym od początku bieżącego roku.

Jego ciało zostanie skremowane po oficjalnych uroczystościach pogrzebowych, a prochy zostaną wysłane do Polski.

Zmieniony ( 14.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.