Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Misjonarz ks. St. Szczepanik jest 16-tym kapłanem zamordowanym od początku roku w Portoryko.
Saturday 24 October 2020 05:11:16.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Misjonarz ks. St. Szczepanik jest 16-tym kapłanem zamordowanym od początku roku w Portoryko. Drukuj Email
Wpisał: władca Portoryko   
14.09.2019.

Misjonarz ks. St. Szczepanik jest 16-tym  kapłanem zamordowanym od początku roku w Portoryko.

https://nczas.com/2019/09/14/poczatkowo-utrzymywano-ze-polski-ksiadz-zginal-w-wypadku-teraz-na-jaw-wyszly-sensacyjne-fakty/

Misjonarz Stanisław Szczepanik zmarł 16 sierpnia w trzecim co do wielkości mieście Portoryko – Ponce. Raporty kryminalistyczne policji wykazały, że polski ksiądz został zamordowany. Wcześniej utrzymywano, że zginął w wyniku wypadku rowerowego.

Funkcjonariusze policji poinformowali rzecznika parafii w Ponce Gilvic Carmona de Jesús, że liczne i głębokie rany na ciele kapłana nie pasowały do zwyczajnego upadku z roweru.

Ksiądz Stanisław Szczepanik został zabrany do szpitala 16 sierpnia rano – już wtedy znajdował się w głębokiej śpiączce, a przyczyną zgonu kilka godzin po przyjęciu do placówki, był gwałtowny krwotok śródczaszkowy.

Choć z początku utrzymywano, że ks. Szczepanik zginął w wyniku wypadku rowerowego, to prokurator okręgu Ponce Marjorie Gierbolini, stwierdziła, że wszystkie ślady wskazują, iż polski ksiądz doznał licznych i gwałtownych ciosów.

Misjonarz jest 16 kapłanem zamordowanym od początku bieżącego roku.

Jego ciało zostanie skremowane po oficjalnych uroczystościach pogrzebowych, a prochy zostaną wysłane do Polski.

Zmieniony ( 14.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.