Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 59 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow "Kapłan" Molocha w USA: Horror w domu zmarłego aborcjonisty. Znaleziono ponad 2 tysiące ciał
Sunday 20 October 2019 15:43:44.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Kapłan" Molocha w USA: Horror w domu zmarłego aborcjonisty. Znaleziono ponad 2 tysiące ciał Drukuj Email
Wpisał: Lekarz-aborcjonista Ulrich Klopfer   
15.09.2019.

"Kapłan" Molocha w USA: Horror w domu zmarłego aborcjonisty. Znaleziono ponad 2 tysiące ciał nienarodzonych dzieci [WIDEO w oryginale md]

Wrz 14, 2019, https://dzienniknarodowy.pl/usa-horror-w-domu-zmarlego-aborcjonisty-znaleziono-ponad-2-tysiace-cialek-nienarodzonych-dzieci/

Lekarz-aborcjonista Ulrich Klopfer, który praktykował zbrodnicze procedury w South Bend w stanie Indiana, po zawieszeniu mu prawa do wykonywania zawodu związanego z wieloma nadużyciami w 2015 roku, przeprowadził się do Will County w stanie Illinois. Medyk zmarł trzeciego września i następnie jego rodzina zaczęła porządkować rzeczy po Klopferze i dokonała szokującego odkrycia – odnaleziono tam 2246 ciałek i szczątków dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Kiedy policyjni śledczy przyjechali na miejsce, znaleźli ponad 2 tysiące zachowanych płodów. Nie ma dowodów, aby zabiegi medyczne były tam prowadzone – donoszą media. [sic!! a morderstwa nazywają dodatkowo zabiegami medycznymi MD]

Odkrycie to przypomina to związane z niesławnym Kermitem Gosnellem, kiedy policja w klinice aborcyjnej w Filadelfii znalazła szczątki dzieci w słoikach. Inny lekarz-aborter Michael Roth również trzymał w domu ciałka swoich ofiar zamordowanych w wyniku aborcji. Klopfer nie jest więc jedynym, a jak pisze serwis liveaction.org, zachowanie takie “cechuje raczej seryjnych morderców niż przedstawicieli medycyny”.

Klopfer był znany z licznych nieprawidłowości w swojej praktyce; nie prowadził raportów aborcji wśród nieletnich, nie zgłaszał organom ścigania faktu nadużyć seksualnych, których owocem były ciąże, które niszczył, nie utrzymywał odpowiednich warunków sanitarnych w swoich gabinetach. Amerykański aborcjonista nie widział również potrzeby zgłaszania gwałtów i aborcji dokonywanych na nieletnich. Nie jest to rzadkość w takim środowisku; nawet aborcyjny gigant Planned Parenthood wiele razy tuszował fakty seksualnego molestowania kobiet i nieletnich dziewcząt.

za: liveaction.org cnn.com

Zmieniony ( 15.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.