Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 76 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Naukawcy i oświata 19 arrow A GDZIE SĄ STUDENCI Profesora NALASKOWSKIEGO.!!!?? DLACZEGO MILCZYCIE? WSTYD !
Friday 18 October 2019 20:39:45.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
A GDZIE SĄ STUDENCI Profesora NALASKOWSKIEGO.!!!?? DLACZEGO MILCZYCIE? WSTYD ! Drukuj Email
Wpisał: Krystyna Pawłowicz   
15.09.2019.

Krystyna Pawłowicz‏ @KrystPawlowicz 24 godz.24 godziny temu

A GDZIE SĄ STUDENCI Profesora Aleksandra NALASKOWSKIEGO.!!!??

DLACZEGO MILCZYCIE, gdy jakaś zwykła sejmowa i uliczna lewacka bojówkarka Scheuring-Wielgus donosi rektorowi na waszego Profesora, że nie podoba się jej opinia waszego Profesora-Pedagoga i ŻĄDA jego ukarania ?!

WSTYD !

=========================

 A gdzie są koledzy profesorowie?

Zmieniony ( 15.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.