Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 + arrow "Wiadomości" otwarcie skłamały. Pozew ze strony Konfederacji. Bezczelność organu Kurskiego poraża.
Monday 25 May 2020 01:14:50.29.
migawki
 

Michael, Michael of the morning,
Fresh chord of Heaven adorning,
Keep me safe today,
And in time of temptation
Drive the devil away. Amen.

=======================================================

To go jeszcze nie zdymisjonowano ???

APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA, do wiernych Katolików i ludzi dobrej woli.

 

[PORADNIK przewrotny]. Co robić gdy kapłan zmusza do przyjęcia Komunii Św. na rękę?

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Wiadomości" otwarcie skłamały. Pozew ze strony Konfederacji. Bezczelność organu Kurskiego poraża. Drukuj Email
Wpisał: Konfederacja   
26.09.2019.

Wiadomości otwarcie skłamały. Będzie pozew ze strony Konfederacji.

Bezczelność organu Kurskiego poraża.

[VIDEO – w oryginale]

https://nczas.com/2019/09/26/wiadomosci-sie-doigraly-bedzie-pozew-przeciwko-tvp-bosak-wiadomosci-otwarcie-sklamaly-video/


Krzysztof Bosak zapowiedział, że Konfederacja pozwie TVP za kłamanie na wizji. W „Wiadomościach” pokazano sondaż „Super Expressu”. Skłamano w nim, że do Sejmu wchodzą jedynie PiS, KO, SLD i PSL. Tymczasem Konfederacja według niego również znalazłaby się w Sejmie. Wycięto też Konfederację z popularności wśród młodych, gdzie miała ponad trzykrotnie lepszy wynik, niż pokazany PSL.

Wiadomości TVP dziś otwarcie SKŁAMAŁY twierdząc, że Konfederacja nie wejdzie do Sejmu i jednocześnie prezentując sondaż w którym przekroczyliśmy próg. Prawnicy z @KONFEDERACJA_ już pracują nad pozwem w trybie wyborczym przeciw dezinformacji zawłaszczonej przez PIS stacji tv – napisał na Twitterze Krzysztof Bosak.

Załączył do tego kolejnego kłamliwego tweeta z telewizji utrzymywanej pod przymusem z naszych pieniędzy.

Chodzi o sondaż dla „Super Expressu”, którego zmanipulowanie przez TVP jest tak obrzydliwe, że nie można tego nawet nazwać urbaniadą, gdyż uwłaczałoby propagandziście stanu wojennego.

PiS liderem najnowszego sondażu poparcia mógłby liczyć na 45 %poparcia. Druga KO na którą chce głosować 26% badanych. Na SLD swój głos oddałoby 14 % osób. Do Sejmu weszłoby jeszcze PSL. Pozostałe ugrupowania nie przekroczyły progu wyborczego – kłamią „Wiadomości” TVP na Twitterze.

W załączonym materiale także prowadząca słownie kłamie powtarzając, że „pozostałe partie nie przekroczyłyby pięcioprocentowego progu wyborczego”.

W materiale przedstawiono też poparcie wśród wyborców w wieku 18-24 lata. Wycięto Konfederację z poparciem 10 proc., pokazano zaś PSL mający 3 proc. Oznacza to, że prawicę wywalono z sondażu mimo, że prezentowała nie najgorszy wynik.

Więcej o bezczelnej manipulacji TVP można przeczytać tutaj[Warto przeczytać, ukazuje to inaczej, może jaśniej.. MD]

Zmieniony ( 27.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.