Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Pobieranie organów w Chinach. [DRASTYCZNE]
Thursday 25 February 2021 23:12:24.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Pobieranie organów w Chinach. [DRASTYCZNE] Drukuj Email
Wpisał: ONZ   
28.09.2019.

Pobieranie organów w Chinach. [DRASTYCZNE]

http://www.pch24.pl/pobieranie-organow-w-chinach---obroncy-praw-czlowieka-oskarzaja--drastyczne-,71125,i.html#ixzz60o0rBA33Obrońcy praw człowieka zgłosili do ONZ przypadki pobierania organów wewnętrznych od więźniów. Narządy wewnętrzne służą następnie do celów medycznych; istotną rolę odgrywa motyw zysku. Chińczycy twierdzą, że tego typu oskarżenia to jedynie plotki.

 Według Hamida Sabiego – prawnika z China Tribunal z siedzibą w Londynie, Chińczycy pobierają serca, nerki, płuca oraz skórę. Mężczyzna opisał przypadki wycinania serc i innych organów. Prawnik oskarża Chińczyków o przymusowe pobieranie organów od więźniów sumienia, dokonywane przez lata na znaczącą skalę. Ofiary to osoby należące do ruchu religijnego Falun Gong oraz ujgurscy muzułmanie.

 Prawnik stwierdził, że pobieranie organów w Chinach doprowadziło do setek tysięcy ofiar. Jego zdaniem można mówić o jednym z najgorszych okrucieństw w dziejach XX stulecia. Według niego  w niektórych przypadkach dochodziło do krojenia żywcem w celu pobrania od ludzi nerek wątroby, serc, płuc, czy skóry. Stawały się one organami przeznaczonymi na sprzedaż. Według autorów raportu China Tribunal narządy służą do celów medycznych. Na prawdziwość oskarżeń wskazuje jakoby  krótki czas oczekiwania na przeszczepy w chińskich szpitalach.

 Z kolei przedstawiciele Państwa Środka zaprzeczają twierdzeniom prawników i uznają je za plotki. Chiny przyznają się jednak, że do 2015 pobierały organy od zabitych przestępców, jednak twierdzą, że przestały to czynić.

 Źródło: lifesitenews.com mjend

Zmieniony ( 28.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.