Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 97 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Pobieranie organów w Chinach. [DRASTYCZNE]
Friday 04 December 2020 09:13:26.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pobieranie organów w Chinach. [DRASTYCZNE] Drukuj Email
Wpisał: ONZ   
28.09.2019.

Pobieranie organów w Chinach. [DRASTYCZNE]

http://www.pch24.pl/pobieranie-organow-w-chinach---obroncy-praw-czlowieka-oskarzaja--drastyczne-,71125,i.html#ixzz60o0rBA33Obrońcy praw człowieka zgłosili do ONZ przypadki pobierania organów wewnętrznych od więźniów. Narządy wewnętrzne służą następnie do celów medycznych; istotną rolę odgrywa motyw zysku. Chińczycy twierdzą, że tego typu oskarżenia to jedynie plotki.

 Według Hamida Sabiego – prawnika z China Tribunal z siedzibą w Londynie, Chińczycy pobierają serca, nerki, płuca oraz skórę. Mężczyzna opisał przypadki wycinania serc i innych organów. Prawnik oskarża Chińczyków o przymusowe pobieranie organów od więźniów sumienia, dokonywane przez lata na znaczącą skalę. Ofiary to osoby należące do ruchu religijnego Falun Gong oraz ujgurscy muzułmanie.

 Prawnik stwierdził, że pobieranie organów w Chinach doprowadziło do setek tysięcy ofiar. Jego zdaniem można mówić o jednym z najgorszych okrucieństw w dziejach XX stulecia. Według niego  w niektórych przypadkach dochodziło do krojenia żywcem w celu pobrania od ludzi nerek wątroby, serc, płuc, czy skóry. Stawały się one organami przeznaczonymi na sprzedaż. Według autorów raportu China Tribunal narządy służą do celów medycznych. Na prawdziwość oskarżeń wskazuje jakoby  krótki czas oczekiwania na przeszczepy w chińskich szpitalach.

 Z kolei przedstawiciele Państwa Środka zaprzeczają twierdzeniom prawników i uznają je za plotki. Chiny przyznają się jednak, że do 2015 pobierały organy od zabitych przestępców, jednak twierdzą, że przestały to czynić.

 Źródło: lifesitenews.com mjend

Zmieniony ( 28.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.