Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 97 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Nie szczepić 19 arrow Poszczepienny upadek cywilizacji
Friday 22 October 2021 17:35:35.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Poszczepienny upadek cywilizacji Drukuj Email
Wpisał: prof. Maria Majewska   
02.10.2019.

Poszczepienny upadek cywilizacji

prof. Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>Historycy i archeolodzy twierdzą, że Cesarstwo Rzymskie upadło wskutek masowego zatrucia Rzymian ołowiem stosowanym powszechnie do budowy wodociągów, produkcji naczyń kuchennych i utensyliów, w kosmetyce i medycynie.   To zatrucie spowodowało neurologiczną, intelektualną i psychiczną degenerację obywateli Rzymu, czyniąc ich niezdolnymi do racjonalnego zarządzania państwem, jego obrony i twórczego rozwoju. 

Z analogiczną sytuacją mamy do czynienia współcześnie.

 Szczególnie ostro jest to widoczne w przypadku USA. Tym razem czynnikiem powodującym masowe zatrucie oraz neurologiczną degradację ludności są toksyczne szczepienia, narzucane obywatelom przez skorumpowane rządy stanowe i federalne. Indywidualne i społeczne skutki tego zatrucia są już zauważalne  we wszystkich aspektach życia.  Amerykańskie  dzieci i młodzież w szybkim tempie tracą inteligencję, stają się  upośledzone umysłowo i niezdolne do uczenia się, więc coraz bardziej brakuje zdolnych młodych ludzi do podejmowania wymagających studiów medycznych, inżynieryjnych czy w naukach ścisłych. Dlatego na wielką skalę brakuje już lekarzy, naukowców, dobrych nauczycieli, inżynierów, pilotów, techników.

Widoczne są już ekonomiczne skutki tej degradacji intelektualnej społeczeństwa. Przykładem jest tu spektakularny upadek Boeinga, który nie potrafi już opracować żadnego sprawnego, bezpiecznego samolotu.   Zatruci i okaleczeni neurologicznie młodzi ludzie nie nadają się też do wojska (o czym otwarcie mówią amerykańscy generałowie), więc armia amerykańska staje się coraz bardziej teoretyczna. 

Brak dziesiątków/setek tysięcy lekarzy w USA powoduje, że rząd ściąga marnie wykształconych i przygotowanych lekarzy z 3 świata, których aktywność zawodowa często jest opłakana, gdyż od szeregu lat  skraca się średnia życia Amerykanów.  Zatrucia szczepionkami oraz ciężkie choroby poszczepienne mają w tym swój pokaźny udział, gdyż umierają coraz młodsi ludzie.  Wzrasta również zakażalność i umieralność szpitalna i poszpitalna.  Poszczepienne neurologiczne i mentalne okaleczenia polityków jak i wyborców sprawiają, że działają  oni coraz bardziej  bezmyślnie i kapryśnie,  przyczyniając  się do niszczenia własnego państwa i społeczeństwa.    

USA są najbardziej drastycznym przykładem poszczepiennego upadku wysoko rozwiniętego  społeczeństwa i państwa, spowodowanego  totalnie korumpującym wpływem karteli farmacji, lecz nie są one wyjątkiem.  Podobne trendy obserwuje się też w Polsce czy w UK.  W USA i w Polsce dramatycznie wzrosły przypadki samobójstw młodych ludzi.  W liczbie samobójstw na 100 000 ludności Polska znajduje się na haniebnym pierwszym miejscu w Europie.

Zauważalne jest też  nasilenie agresji wśród dzieci i młodych osób, wyrażające się albo agresją skierowaną przeciw innym albo przeciw sobie.   Coraz częściej dochodzi więc do strzelanin oraz  masowych zbrodni w szkołach i innych miejscach publicznych, czy do napadów nożowników.      

Wiadomo, że odpowiedzialny za to jest duży wzrost przypadków autyzmu i innych chorób psychoneurologicznych wśród dzieci i młodzieży, lecz nie wolno głośno mówić o jego poszczepiennych przyczynach, mimo że są one od dawna znane.  W USA obecnie co 5-te dziecko cierpi na takie schorzenia i odsetek chorych/upośledzonych stale rośnie.  Od co najmniej 3 dekad rodzice, niezależni naukowcy i odważni lekarze alarmują o narastającej epidemii ciężkich okaleczeń poszczepiennych, których skutkami są chroniczne choroby neurologiczne i psychiczne. Ale ich głosy są ignorowane, ośmieszane i arogancko zwalczane przez establiszment farmaceutyczno-medyczny, korporacyjne media oraz skorumpowanych lub ignoranckich polityków. 

Opisane powyżej negatywne zmiany demograficzne oraz związane z nimi zagrożenia polityczne przerażają wielu ludzi, którzy nie widzą przed ludzkością dobrych perspektyw.  Z powodu medycznej i medialnej blokady informacji o zagrożeniach dla zdrowia i życia ze strony toksycznych szczepień nadal zbyt mało osób zdaje sobie z nich sprawę, więc rosną zastępy poszczepiennych kalek, które mogą wkrótce doprowadzić do kolapsu zachodnich cywilizacji.

Poniżej lista świadomych tych zagrożeń kandydatów do Sejmu popieranych przez  STOP NOP.

http://stopnop.com.pl/wybory/

Zmieniony ( 02.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.