Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow żaba jednak skacze arrow Prof. Jan Żaryn: "Sprawa 447 wróci po wyborach". Bądźmy na to gotowi.
Sunday 20 October 2019 16:14:40.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Prof. Jan Żaryn: "Sprawa 447 wróci po wyborach". Bądźmy na to gotowi. Drukuj Email
Wpisał: Prof. Jan Żaryn   
03.10.2019.

Prof. Jan Żaryn: "Sprawa 447 wróci po wyborach". Bądźmy na to gotowi.

https://medianarodowe.com/prof-jan-zaryn-sprawa-447-wroci-po-wyborach-badzmy-na-to-gotowi/


Gościem Radia Wnet był prof. Żaryn, senator z Prawa i Sprawiedliwości. W wywiadzie przyznał, że po wyborach Polskę czeka kolejne starcie ws. ustawy 447.

We wczorajszym wywiadzie w Radiu Wnet, profesor Żaryn przyznał, że po wyborach parlamentarnych, które odbędą się już 13 października, Polskę czeka kolejne starcie w sprawie tak zwanej ustawy 447 i walka z Żydami o prawdę historyczną. Jako senator z ramienia Prawa i Sprawiedliwości próbował oczywiście przekonywać, że PiS jednoznacznie sprzeciwia się roszczeniom żydowskim.

Profesor Jan Żaryn przyznał, że strona żydowska prawdopodobnie uszanowała wyraźne żądanie PiS, żeby do 13 października tematu roszczeń żydowskich nie poruszać. Poinformował, że nie wie nic na temat oficjalnych rozmów w tym temacie, o ile takowe w ogóle mają miejsce. Wyraził też swoje niezadowolenie, że rząd PiS wycofał się z nowelizacji ustawy o IPN, której profesor był zdeklarowanym sympatykiem.

ZOBACZ TAKŻE: 60% przeciwnych „odszkodowaniom” dla Żydów! Walczmy o 100%

Oczywiście uważni czytelnicy Mediów Narodowych i sympatycy idei narodowej wiedzą, że nie możemy być w najmniejszy sposób pewni, że po 13 października PiS będzie występował przeciwko naciskom żydowsko-amerykańskim.

Tym bardziej w polskim parlamencie potrzebna jest siła, która będzie patrzyła zwycięzcom najbliższych wyborów na ręce. Bądźmy gotowi na kolejne starcie!Zmieniony ( 03.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.