Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 19 arrow Powstanie chłopskie w Holandii! Przeciw Totalnemu Ocipieniu rządów.
Sunday 23 February 2020 12:09:00.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Powstanie chłopskie w Holandii! Przeciw Totalnemu Ocipieniu rządów. Drukuj Email
Wpisał: rolnicy holenderscy   
03.10.2019.

Powstanie chłopskie w Holandii! Przeciw Totalnemu Ocipieniu rządów.

Rolnicy zablokowali autostrady.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powstanie-chlopskie-w-holandii-rolnicy-zablokowali-autostrady-protestujac-przeciwkoWczoraj był historyczny dzień dla Europy. W Holandii doczekaliśmy się pierwszego protestu przeciwników szalonej polityki klimatycznej. Był on spektakularny i zorganizowali go rolnicy wściekli na holenderski rząd, który poddał się propagandzie klimatycznych alarmistów zobowiązując tamtejszych farmerów do zmniejszenia produkcji o połowę!

 Żądania zwolenników walki ze zmianami klimatu za wszelką cenę spowodowały, że protestujący wykrzykiwali "mamy dosyć polityków, mediów, aktywistów, rozpowszechniających kłamstwa!!!”. W sumie na drogi wyjechało ponad 2000 ciągników, które, kierując się do Hagi, gdzie ma siedzibę holenderski rząd,  skutecznie zablokowały wszystkie drogi dojazdowe do tego miasta, w tym autostrady.

Dziesiątki tysięcy ludzi zgromadziło się na ulicach Hagi na wiecu, na którym zaprotestowano przeciwko podatkom klimatycznym i absurdalnej polityce samoograniczania w imię zideologizowanej ekologii. Po raz pierwszy zobaczyliśmy masowe protesty przeciwko elitom przygotowującym dla nas szokową klimatyczną transformację.

 Bez wątpienia nie był to ostatni raz gdy ludzie [pokojowo md] zaprotestowali przeciwko narzucanym im siłą rozwiązań rzekomo korzystnych dla naszej planety. Im bardziej to dotyczy danego człowieka tym bardziej skłonny jest do protestowania. Prawdopodobnie w Polsce ludzie wyjdą na ulicę protestować przeciwko klimatycznym katastrofistom dopiero po urealnieniu cen prądu elektrycznego, który musi drastycznie zdrożeć już wkrótce, właśnie z powodu realizacji przez nasz kraj tej dziwacznej polityki samoograniczania i opodatkowywania dla ratowania Ziemi.

Oczywiście lewica, która wzięła „klimatyzm” na sztandary i sprzyjające jej media, skupiają się na tym, aby cały czas tresować społeczeństwo zmuszając ludzi do bycia weganami albo karząc ich za to, że jeżdżą samochodem do pracy lub chcą polecieć gdzieś na wakacje. Celem alarmistów, którzy rzekomo walczą o dobro planety jest narzucenie masom swojego punktu widzenia i zmuszenie wszystkich do jego przestrzegania. Do tej pory im się to udawało, ale skoro nawet w postępowej do bólu Holandii w ludziach coś pękło, to może jest szansa, że zaczniemy się bronić przed tym galopującym szaleństwem.

=======================

RW:  Dlaczego tylko wsie? Przecież mięsa nie będzie też w miastach. Kampucza idzie na cały świat.

Zmieniony ( 03.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.