Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 + arrow Kuriozalna logika zakłamanego TVP: Ale jednak musi przeprosić za pominięcie Konfederacji
Sunday 05 July 2020 12:20:44.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kuriozalna logika zakłamanego TVP: Ale jednak musi przeprosić za pominięcie Konfederacji Drukuj Email
Wpisał: stacja TVP   
04.10.2019.

Kuriozalna logika zakłamanego TVP: Ale jednak musi przeprosić za pominięcie Konfederacji

https://medianarodowe.com/tvp-przeprasza-za-pominiecie-konfederacji/


W programie „Wiadomości” doszło do przeprosin przez stację TVP za pominięcie w sondażu Konfederacji. Ugrupowanie w tym badaniu przeprowadzonym na zlecenie „Super Expressu” przekroczyło próg wyborczy. Jarosław Olechowski uznał decyzję sądu za kuriozalną.

W dzisiejszym [3 X] wydaniu wieczornym „Wiadomości” TVP została ukazana widzom notka przepraszająca Konfederację za pominięcie w sondażu, w którym to ugrupowanie przekroczyło 5 % próg wyborczy. Przed jej wyświetleniem prowadząca program Danuta Holecka stwierdziła, że jest to kuriozalna decyzja sądu.

W materiale prowadzonym przez Marcina Tulickiego wielokrotnie pojawiało się to stwierdzenie. Tłumaczył on, że w sondażach poprzedzających Konfederacja nie przekraczała progu wyborczego. Poinformowano również, że dziennikarką montująca materiał sporny, nie była wystarczająco doinformowana w szczegółach badania Pollsteru.

TVP przypomniało w programie przegraną Konfederacji w sądzie z TVN, gdy ta stacja pominęła w swoim materiale informację o zarejestrowaniu jej komitetu wyborczego. Ma to świadczyć o stronniczości sądów.

Szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej uznał wyrok sądu za kuriozalny. Uznał, że sędziowie po raz kolejny angażują się w politykę. Na twitterze napisał również, że poprawiony sondaż został opublikowany dwa dni później.

Zmieniony ( 04.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.