Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 72 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow Dziecko chore psychicznie ikoną postępaków. Zaburzony rozwój motoryczny i społeczny. Nobla !!!
Sunday 20 October 2019 16:02:38.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dziecko chore psychicznie ikoną postępaków. Zaburzony rozwój motoryczny i społeczny. Nobla !!! Drukuj Email
Wpisał: ekspedyt   
09.10.2019.

Dziecko chore psychicznie ikoną postępaków.

...zaburzony rozwój motoryczny i społeczny.

Kandydatka do nagrody Nobla, Greta Thunberg

https://www.ekspedyt.org/2019/10/07/kandydatka-do-nagrody-nobla-greta-thunberg/Mająca zespół Aspergera, kandydatka do nagrody Nobla, Greta Thunberg stała się nową ikoną lewicy i niekwestionowaną bohaterką ekoterrorystów – świeżutkiego nurtu antykulturowego marksizmu, zmieniającego świat na bardziej diabelski.

Mam zespół Aspergera, co oznacza, że czasem moje zachowanie odbiega od przyjętych norm. Ale – biorąc pod uwagę okoliczności – bycie innym to rodzaj supermocy.
Greta Thunberg, mówiąc o supermocy, pokazuje inne spojrzenie na aspergera. Jest odważna, szczera, nie boi się okazywać emocji, nie zważa na reakcję otoczenia, trzyma się własnych przekonań. I jest wzorem dla tych, którzy, nierzadko odrzucani przez społeczeństwo, w swoje supermoce zaczynają wątpić. /Polityka/

Wybór osób z zaburzeniami osobowości, niepełnosprawnych intelektualnie i emocjonalnie, wzbudzających u niektórych współczucie to socjotechnika współczesnych komunistów, którzy na czele swojego mięsa armatniego stawiają tych, którzy przekraczają normy społeczne i moralne, normy które są kwestionowane. Nie ma norm – nie ma prawdy, a więc można robić wszystko.

==============================

M. Dakowski: Z Viki:

Zespół Aspergera (ZA) – całościowe zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu, opisane po raz pierwszy przez Hansa Aspergera w 1944 roku. Po raz pierwszy termin Asperger’s Syndrome został użyty w 1981 roku w publikacji Lorny Wing. Zwróciła ona uwagę na to, iż u niektórych dzieci z objawami autyzmu we wczesnym dzieciństwie była dobrze rozwinięta mowa i procesy poznawcze, a zaburzony rozwój motoryczny i społeczny. Są to zaburzenia opisane wcześniej przez Aspergera.

Zaburzenie to obejmuje m. in. uporczywe trudności w zakresie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian, ograniczoną elastyczność myślenia przy braku upośledzenia umysłowego oraz ograniczone, wąskie i powtarzające się zachowania oraz zainteresowania. Objawy te ograniczają lub upośledzają codzienne funkcjonowanie. Rozwój mowy oraz rozwój poznawczy przebiega bardziej typowo w porównaniu do zaburzeń ze spektrum o cięższym nasileniu. Głównymi kryteriami różnicującymi zespół Aspergera od innych, cięższych zaburzeń autystycznych, są brak opóźnienia rozwoju mowy i innych istotnych jej zaburzeń uniemożliwiających logiczną komunikację oraz typowy rozwój poznawczy.

Zmieniony ( 09.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.