Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow Greta nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania. Zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno
Sunday 27 September 2020 05:11:51.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Greta nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania. Zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno Drukuj Email
Wpisał: Greta Thunberg   
11.10.2019.

Greta Thunberg bez pomocy nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania (VIDEO)

Zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia

obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy.

https://www.magnapolonia.org/okazuje-sie-ze-greta-thunberg-bez-pomocy-nie-potrafi-odpowiedziec-na-najprostsze-pytania-video/

To nagranie nie spodoba się wielbicielom młodej Grety Thunberg. Szwedka po swoim słynnym wystąpieniu na forum ONZ, które zresztą odczytywała z kartki, udała się na konferencję prasową.

Tym razem nie poszło tak dobrze. Bez podpowiedzi nie potrafiła odpowiedzieć na proste pytania. Pozostaje kwestią otwartą, czy to wynik jej ignorancji wynikającej z oczywistej w jej wieku niewiedzy czy dotykających ją schorzeń. U dziewczynki zdiagnozowano bowiem zespół Aspergera ale i ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy.

Dziennikarz spytał ją, jakie z jakim przesłaniem chciałaby trafić do światowych liderów w związku ze swoją przemową

Myślę… Przepraszam, jakie było pierwsze pytanie? – odpowiedziała pytaniem Greta.

Myślę, że przesłanie jakie chcielibyśmy wysłać, to powiedzieć, że mamy dość – odparła, gdy dziennikarz ponowił swoje pytanie.

Czy ktoś inny chciałby odpowiedzieć na to pytanie? Nie mogę mówić w imieniu wszystkich – stwierdziła, rozglądają się po bokach na siedzących przy niej aktywistach.

Mimo to nastała niezręczna cisza, którą uratował chwilowo reporter, pytający o to, jak planuje odnieść się do Donalda Trumpa. Niewiele to pomogło.

Na powtórzone przez dziennikarza pytanie o prezydenta Trumpa młoda Szwedka odpowiedziała:

Myślę, że może powinien Pan zadać pytania również innym – wykrztusiła.

Tylko ta wersja nagrania na Youtube ma już 400 tys. wyświetleń.

https://youtu.be/0bwLt_5t73g

1 minuta 14 sek.

Czy zamiast krytykować może po prostu powinniśmy żałować to biedne dziecko ?

Zmieniony ( 11.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.