Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Nie wstydzę się różańca! Idę na Marsz Niepodległości 2019.
Friday 24 January 2020 01:17:01.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Nie wstydzę się różańca! Idę na Marsz Niepodległości 2019. Drukuj Email
Wpisał: Marsz Niepodległości   
19.10.2019.

Nie wstydzę się różańca! Idę na Marsz Niepodległości 2019.

Odpowiedź na ataki liberałów i lewaków

https://medianarodowe.com/nie-wstydze-sie-rozanca-odpowiedz-na-ataki-liberalow-i-lewakow/Stowarzyszenie Marsz Niepodległości ogłosiło hasło tegorocznego Marszu Niepodległości. „Miej w opiece Naród cały”. Hasło i plakat są atakowane.

Jak już dzisiaj informowaliśmy, hasło i towarzysząca mu grafika są atakowane ze strony liberałów, lewactwa i „liberalnych katolików”. „Różaniec na zaciśniętej pięści wygląda jak kastet” jest już hitem internetów. W odpowiedzi na te idiotyczne ataki Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Rot Marszu Niepodległości oraz Redaktor Naczelny Mediów Narodowych ogłosił akcję „Nie wstydzę się różańca”.

Hasło „Nie wstydzę się różańca” towarzyszy oczywiście hasło „Idę na Marsz Niepodległości 2019”. Akcje podchwycili już działacze i sympatycy. Zdjęcie z różańcem i treścią akcji udostępnił już u siebie np. Tomasz Kalinowski, Jerzy Kwaśniewski z Ordo Iuris czy polityk Artur Zawisza. Zachęcamy wszystkich użytkowników portali społecznościowych do włączenia się w akcje! Niech polscy katolicy, narodowcy, patrioci po raz kolejny pokażą swoją siłę!

Tradycyjnie już 11 listopada widzimy się w Warszawie na Marszu Niepodległości. Marsz ruszy z ronda Dmowskiego, przejdzie Alejami Jerozolimskimi, a jego trasa zakończy się na błoniach przy Stadionie Narodowym.

A więc nie wstydźmy się różańca i idźmy w Marszu Niepodległości! Przypominamy także o możliwości wspomagania organizacji marszu. Marsz to nie tylko 11 listopada, to także miesiące organizacji i przygotowań. Pomóż nam!

Zmieniony ( 19.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.