Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Przerażająca zmowa milczenia. Zbrodnia założycielska III RP. Męczeństwo ks. Jerzego.
Monday 26 October 2020 14:04:22.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Przerażająca zmowa milczenia. Zbrodnia założycielska III RP. Męczeństwo ks. Jerzego. Drukuj Email
Wpisał: Romuald Kałwa   
19.10.2019.

Przerażająca zmowa milczenia. Zbrodnia założycielska III RP. Męczeństwo ks. Jerzego.

Romuald Kałwa 19.10.2019 http://romualdkalwa.neon24.pl/post/151208,przerazajaca-zmowa-milczenia-zbrodnia-zalozycielska-iii-rp

Nie będzie wolnej Polski bez wyjaśnienia tej zbrodni. Rocznica zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki

Dziś mija oficjalna rocznica zamachu na życie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Dopóki ta sprawa nie zostanie całkowicie wyjaśniona, nie będzie faktycznie wolnej Polski, a tylko wyewoluowana republika z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, będąca jedynie medialnym złudzeniem.

  To nie był przeciętny ksiądz. Nie był też politycznym bojownikiem o wolność. Jerzy Popiełuszko nie walczył, no chyba, że za bojownika uznamy Jezusa Chrystusa.

  Ta bardzo ponura zbrodnia więcej pytań niż odpowiedzi. 19 października jest datą umowną – wtedy porwano przyszłego Błogosławionego, a 30 października 1984 roku z zalewu na Wiśle koło Włocławka wyłowiono jego zmasakrowane zwłoki. W sieci można znaleźć zdjęcia. Wprost nie da się opisać jak wyglądało jego ciało, a osoby wrażliwe nawet nie powinny szukać tych filmów i fotografii.

  Prowadzący sekcję zwłok lekarz, wg wypowiedzi ks. Kalwarczyka miał stwierdzić, że „W swojej praktyce lekarskiej nigdy nie dokonywał sekcji zwłok, które wewnętrznie byłyby tak uszkodzone, jak było to w przypadku wnętrza ciała Księdza Jerzego”. Ciężko było rozpoznać twarz.

  Ksiądz, walczący z komunistyczną niesprawiedliwością i sadystycznym antyteizmem, został zamęczony w bunkrze w Kazuniu, co, wg relacji Wojciecha Sumlińskiego, trwało kilka dni.

  Z przekazów Wojciecha Sumlińskiego wiemy, że od przeszło 25 lat było wiele prób, zakończenia, przecież wciąż toczącego się śledztwa!

- Tylko kto prowadzi to śledztwo, skoro wiemy, że wokół tej śmierci panuje zmowa milczenia, tak jakby każde środowisko na jej wyciszeniu chciało coś ugrać. Przecież prokuratorowi Witkowskiemu zabrakło tylko roku, aby wyjaśnić tę sprawę do końca!

  To mroczna sprawa podobnie, jak katastrofa smoleńska z 10 kwietnia 2010 r. No dobrze, niepodległościowcy się cieszą, że rządzi PiS. też się cieszyłem, tylko dlaczego minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro nie nakazał prokuratorowi Witkowskiemu wznowić śledztwa? A może PiS, podobnie jak w przypadku katastrofy smoleńskiej, woli zamilczeć prawdę, która jest tak straszna, że wielu Polaków, gdyby poznało prawdę o tych i innych zbrodniach, wywiesiłoby białą flagę z okien?

  Niektórzy nazywają zbrodnię na ks. Jerzym zbrodnią założycielską III RP. Cisza w tej sprawie jest zaskakująca i przerażająca. Ta cisza krzyczy...

Ustalenia prokuratora Witkowskiego prowadzą do zdaje się sześciu oficerów Wojskowej Służby Wewnętrznej (WSW) jadących za samochodem oficjalnych morderców księdza: Piotrowskiego, Waldemara Chmielewskiego i Leszka Pękali.  

  Jak mówił prof. Paweł Wieczorkiewicz, w Informacji Wojskowej – instytucji poprzedzającej WSW – mieli pracować sadyści przed duże „S” i mordercy przez wielkie „M”, a na to wskazuje sadystyczny charakter zabójstwa. Pytanie: czy zbrodnia na bł. Ks. Jerzym była inspirowana z Moskwy?

  Ps. Przed Bogiem się tłumaczył kardynał Glemp, który o ks. Popiełuszce mówił: sam pchał się do swojego męczeństwa”. Przy tej okazji zaczęła wychodzić sprawa tajnych współpracowników komunistycznych służb w sutannach . 

Zmieniony ( 19.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.