Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 139 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Lęk i "lojalność" wygrywają z prawdą
Monday 26 October 2020 13:14:04.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lęk i "lojalność" wygrywają z prawdą Drukuj Email
Wpisał: cisza   
19.10.2019.

Lęk i "lojalność" wygrywają z prawdą

cisza - 19 Października, 2019

Lęk i lojalność, także ta fałszywie rozumiana nadal wygrywają z prawdą

Niewielu czytało wywiad z prokuratorem Andrzejem Witkowskim przeprowadzony przez Leszka Pietrzaka „ Szukając sprawców zła” ale wielu zna koleje odsuwania go jak najdalej od sprawy zamordowania bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Dziś wielu uznając datę 19 października 1984 roku za dzień śmierci Męczennika staje świadomie lub nieświadomie po stronie zła, kłamstwa.

Kiedy to się zmieni i kiedy wreszcie prawda zwycięży?

Może jutro?

W „Rozmowach niedokończonych” w TV Trwam i Radiu Maryja gościem będzie właśnie prokurator Andrzej Witkowski.

Czy pozwolą mu swobodnie mówić?

Czy podobnie jak podczas kampanii wyborczej zamierzają przerywać, gdy będą padać tzw. niewygodne pytania słuchaczy? Jutro się przekonamy.

================================

Post scriptum – z dziejów obecnego „śledztwa”, w czasie tzw. dobrej zmiany:

Prokurator Andrzej Witkowski nie poprowadzi już śledztwa w sprawie zamordowania ks. Jerzego Popiełuszki. Dwa razy (w 1991 r. i 2004 r.) zbliżał się do prawdy i dwa razy zabierano mu śledztwo. Pytanie, kto dziś boi się prawdy o tym mordzie, jest więcej niż zasadne.

/ …. / nowy szef pionu śledczego IPN, prokurator Andrzej Pozorski uznał, że nie widzi żadnej roli dla Witkowskiego w tym śledztwie. /…/ Wszystko zatem wskazuje na to, że za dalsze prowadzenie śledztwa w sprawie zamordowania ks. Jerzego Popiełuszki odpowiedzialny będzie dalej pion śledczy IPN. I na pewno nie będzie go prowadził już prokurator Andrzej Witkowski./…/”

Tylko czy po czternastu latach trwania tego śledztwa możemy mieć jeszcze jakąś nadzieję, że zostanie ono doprowadzone do końca i będziemy wreszcie mogli poznać prawdę? Dzisiaj nic na to nie wskazuje.”

Wojciech Sumliński wystosował list otwarty do prezydenta Dudy "Dość kłamstw o śmierci księdza Jerzego Popiełuszki!" i opublikował go jako petycję ... tutaj (link is external). Pierwsze podpisy poparcia zostały złożone/…./ Petycja - o wstydzie Polaków - osiągnęła dzięki zaangażowaniu niszowych mediów i rozumnych Polaków 12 123 podpisy.”

Apel skierowany do prezydenta Andrzeja Dudy, zawiera konkretny postulat – „Zwracamy się do Pana Prezydenta z gorącą prośbą o przywrócenie prokuratorowi Andrzejowi Witkowskiemu śledztwa w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszko.”

I co? I NIC. Składają kwiaty, przemawiają i nadal stoją po stronie kłamstwa.

Mistrzowie obłudy!

Cytują słowa Błogosławionego oparte o Pismo Święte, te o zwyciężaniu zła dobrem.

Nie cytują tych o męstwie i prawdzie. Zbyt niebezpieczne i nie pasujące także do obecnych czasów.

Tylko słów kłamstwa musi być dużo, bo kłamstwo jest detaliczne i sklepikarskie, zmienia się jak towar na półkach, musi być ciągle nowe, musi mieć wiele sług, którzy wedle programu nauczą się go na dziś, na jutro, na miesiąc.”

W zdobywaniu prawdy i życia prawdą musimy nauczyć się męstwa”

Jesteśmy winni naszemu zniewoleniu, gdy ze strachu albo dla wygodnictwa akceptujemy zło”.

https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/7909-kto-sie-boi-prawdy-prokurator-ktory-chcial-aresztowac-kiszczaka-za-zbrodnie-na-ks-popieluszce-nie-wroci-do-prowadzenia-sledztwa (link is external)

https://www.polishclub.org/2015/10/02/aleksander-scios-dosc-klamstw-o-smierci-ksiedza-jerzego-o-liscie-otwartym-do-prezydenta-rp/ (link is external)Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/cisza/lek-i-lojalnosc-wygrywaja-z-prawda

Zmieniony ( 19.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.