Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Sądowe prześladowanie Dyrektor CitizenGO w Wielkiej Brytanii Caroline Farrow.
Sunday 18 April 2021 23:40:43.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sądowe prześladowanie Dyrektor CitizenGO w Wielkiej Brytanii Caroline Farrow. Drukuj Email
Wpisał: CitizenGO   
25.10.2019.

Sądowe prześladowanie Dyrektor CitizenGO w Wielkiej Brytanii Caroline Farrow.

NOWE WIADOMOŚCI NA TEMAT PROCESU CAROLINE FARROW --

w tej wiadomości znajdą Państwo najnowsze informacje na temat procesu naszej odważnej Dyrektor CitizenGO w Wielkiej Brytanii Caroline Farrow.

Przewód sądowy miał mieć na celu zweryfikowanie, czy Caroline naruszyła zakaz, nie tylko wspominania w mediach społecznościowych o aktywiście LGBT Stephanie Hayden, ale także zwracania się do niego, jak do mężczyzny, skoro jego zmiana płci na żeńską została usankcjonowana w dokumentach, którymi posługuje się transseksualista.

Sprawa jest dosyć kuriozalna, albowiem dotyczy czterech ogólnych komentarzy, które Caroline napisała na małym forum dotyczącym ideologii transpłciowej i agresywnego zachowywania się wielu jej aktywistów.
Jej zdaniem, celem tego środowiska jest karać takie matki jak ona, aby zniechęcić innych do wyrażania podobnej krytyki.


Jeden z komentarzy będących przedmiotem procesu w ogóle nie dotyczył ideologii gender, a ponadto nie był personalnie adresowany do żadnej konkretnej osoby.

Niemniej jednak Stephanie Hayden uznał, że chodzi w tym wypadku o niego i postanowił pozwać Caroline za obrazę sądu, której dokonała, rzekomo łamiąc wcześniejszy zakaz.

Hayden, jak się okazuje, nie widział nawet owych komentarzy osobiście. Przesłała mu je inna aktywistka, która również, osobiście i otwarcie prześladowała Caroline w sieci. Komentarze wyjęto z kontekstu, w którym zostały napisane, tak, by skarżąc naszą działaczkę do sądu nadać treści pozwu cechy zasadności.
Nie jest to bez znaczenia albowiem obecna atmosfera przychylności dla wszelkiego rodzaju przywilejów mniejszości seksualnych w Wielkiej Brytanii, powoduje, że orzecznictwo sądów brytyjskich chętniej staje dziś w obronie uczuć osób LGBT niż wolności słowa, sumienia i religii.

Po naszej petycji w sprawie wsparcia Caroline aktywista LGBT uznał, że jej treść jest kolejnym powodem, aby skazać naszą współpracowniczkę na karę więzienia.
Zwrócił się też z prośbą do sędziego o zgodę na przesłuchanie naszej Dyrektor w Wielkiej Brytanii
, przez siebie mimo, że nie jest prawnikiem, a wcześniej zachowywał się w ramach procesu agresywnie, wliczając w to nieoczekiwaną wizytę w domu Caroline mającą cechy naruszenia miru domowego.


Z powodu pewnych błędów procesowych sędzia nie widział jeszcze dokumentów obrony Caroline, przez co nie miał szansy się z nimi zapoznać.
Skutkiem tego Caroline musi oczyścić się już nie tylko z pierwotnych zarzutów, ale jest także pozywana z powodu naszego wsparcia dla niej zorganizowanego przez CitizenGO.
Stephanie Hayden obwinia Caroline wprost za naszą kampanię w jej obronie. A przecież to naturalne, że Państwo i ja, ujęliśmy się za naszą niesprawiedliwie oskarżoną koleżanką i przyjaciółką.

Caroline musi teraz zaczekać na kolejną rozprawę do stycznia. To wtedy zapadnie decyzja o tym, czy stawiane jej zarzuty są zasadne.

Stephanie Hayden zaktywizował podczas rozprawy w sądzie swoich zwolenników, grupę radykalnych aktywistów, którzy wcześniej podsycali nienawiść wobec Caroline w mediach społecznościowych, teraz domagając się, żeby została ostatecznie skazana na więzienie.

Caroline i jej rodzina muszą zmierzyć się z tą niezwykle trudną sytuacją. Przez kilka miesięcy żyć z lękiem, że ich mama i żona, pójdzie do więzienia za to, że odważyła się mówić o transseksualizmie i zidentyfikowała swoich prześladowców w sieci.

Musi pokryć też koszty wszelkich opłat związanych z obsługą prawną, co, jak się okazuje, bardzo cieszy jej prześladowców, którzy liczą, że Caroline razem ze swoją rodziną zostanie w ten sposób zrujnowana finansowo.

Proszę o podpisanie petycji do Prokuratora Generalnego, by przyjrzał się przypadkowi od strony prawnej i, nie ulegając histerii radykalnych aktywistów LGBT, interweniował w sprawie.

Aktywiści LGBT, nie zważając na toczący się proces, nadal bezustannie znęcają się nad Caroline w mediach społecznościowych, życząc jej w obrzydliwych słowach i poniżających wpisach, by skończyła w więzieniu. 

Przez ostatnie dwa tygodnie blisko 175 tysięcy aktywnych obywateli CitizenGO z całego świata podpisało naszą petycję w obronie Caroline, przekazało darowiznę na pokrycie kosztów obsługi prawne,j lub wyraziło swoje wsparcie w inny sposób.
Mogą Państwo zobaczyć, jak inni członkowie społeczności CitizenGO wyrazili swoje poparcie dla Caroline:[---]


Teraz ataki zyskują na sile. Są skierowane już nie tylko do naszej niezłomnej działaczki Caroline, ale także do całej społeczności CitizenGO. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy naszych kampanii, w tym Państwo będą atakowani. Nie możemy się w tej sytuacji poddać, musimy zwielokrotnić nasze wysiłki:

Bardzo proszę o PODPIS POD PETYCJĄ TERAZ: dołączając do 175 000 zaniepokojonych obywateli, którzy już to zrobili i wsparli naszą dzielną Caroline.

Musimy połączyć siły, aby stawić czoła potężnemu lobby LGBT.
Pomóżmy Caroline i całej społeczności CitizenGO (której częścią jest każdy z nas), abyśmy pozostali silni i zdeterminowani, by dalej walczyć o prawa rodziców i ich dzieci oraz wolność słowa.

Dziękuję za wszystko, co Państwo robią,

Ignacio Arsuaga
razem z całym zespołem CitizenGO

P.S.  Jeśli już podpisali Państwo petycję, proszę podzielić się informacją o naszej inicjatywie z przyjaciółmi.

-----

Poniżej wiadomość, którą wcześniej wysłałem Państwu w tej sprawie:Dyrektor CitizenGO na Wielką Brytanię i Irlandię, Caroline Farrow, może znaleźć się w więzieniu tylko za to, że mówi prawdę o mężczyznach i kobietach!

Nikt nie powinien być narażony na, mające charakter mściwego odwetu, ataki za pomocą instytucji wymiaru sprawiedliwości, tylko za to, że odważył się mówić prawdę.

Bardzo proszę o podpisanie naszej petycji, w której zwracamy się do prokuratora generalnego o interwencję w sprawie Caroline Farrow i innych kobiet, które są obecnie celem ataków aktywistów transgenderowych.

PODPISZ
Naszej odważnej Dyrektor Kampanii CitizenGO w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Caroline Farrow, grozi więzienie za to, że ośmieliła się powiedzieć prawdę na temat biologicznej różnicy płci.

15 października stanie przed sądem oskarżona przez wojującą transpłciową aktywistkę, która dręczyła ją i jej rodzinę przez ostatnie miesiące. Domaga się ona, by Caroline zapłaciła jej (jemu?) dziesiątki tysięcy funtów i została skazana na karę pozbawienia wolności.

Bardzo proszę WSZYSTKICH członków społeczności CitizenGO na całym świecie o stanięcie w obronie odważnej mamy pięciorga dzieci i pomoc w powstrzymaniu tego nadużycia prawa:

Po pierwsze, proszę o podpisanie petycji skierowanej do Prokuratora Generalnego Geoffrey’a Cox i przynaglającej go do przyjrzenia się sprawie: faktom i wynikającym z nich nadużyciom oraz nie ulegania histerii radykalnych aktywistów LGBT.

http://www.citizengo.org/pl/fm/174146-ratujmy-caroline-przed-kara-wiezienia

Proszę też o modlitwę w intencji naszej liderki CitizenGO oraz jej męża i dzieci - o siłę, odwagę i mądrość…  i o przychylność sędziego.

Zmagania Caroline rozpoczęły się w marcu tego roku, kiedy lokalna policja zaczęła prowadzić dochodzenie w jej sprawie po tym, jak kobieta opisała operację zmiany płci przeprowadzoną u 16-letniego chłopca jako “kastrację”, “okaleczenie” i “nadużycie wobec dziecka”.

Caroline jest dziennikarką i publicznie krytykowała decyzję Susie Green, liderki radykalnej grupy lobbystów na rzecz transseksualistów w Wielkiej Brytanii, która zgodziła się na przeprowadzenie operacji na swoim synu w dzień jego szesnastych urodzin. Pani Green musiała wyjechać ze swoim synem do Tajlandii, aby tam wykonać operację, gdyż była ona nielegalna w Wielkiej Brytanii. Widząc reakcje opinii publicznej, władze tajskie zdecydowały o zakazie przeprowadzania operacji zmiany płci u osób poniżej 18 roku życia.

Od tego czasu Caroline stała się celem agresywnego lobby transseksualistów, którzy są zdeterminowani, aby zrobić wszystko, co w ich mocy, aby uciszyć ją i każdego, kto sprzeciwia się ich ideologii, swobodnego wyboru płci dla dziecka.

Rozprawa będzie miała miejsce 15 października. Musimy pilnie zabrać głos, broniąc wolności słowa i praw dzieci, które są zagrożone przez lobby transseksualistów:

Bardzo proszę o podpis tutaj, z żądaniem od Prokuratora Generalnego Cox’a, by pomógł Caroline uwolnić się od zarzutów za to, że powiedziała prawdę na temat transpłciowości i broniła praw dzieci.

http://www.citizengo.org/pl/fm/174146-ratujmy-caroline-przed-kara-wiezienia

Gdy  Susie Green wycofała swe zarzuty wobec Caroline, inna agresywna lobbystka transpłciowa, Stephanie Hayden, postanowiła ponownie zaatakować. Caroline stała się dla niej/dla niego celem licznych ataków na kilku platformach społecznościowych.

Caroline otrzymuje obecnie ogromną liczbę agresywnych postów w mediach społecznościowych, napisano o niej niezliczoną liczbę gróźb, pełnych nienawiści i seksualnych podtekstów, skierowanych nie tylko pod jej adresem, ale także jej rodziny i jej małych dzieci.

Jednak to nie wszystko. Rodzina Caroline była nękana nie tylko w sieci.
Do ich domu osiem razy dziennie przywożono jedzenie, którego nie zamawiali.
Otrzymywała także potwierdzenia zakupu różnych produktów, których nie zamawiała.
Umieszczano złośliwie opinie w internecie w jej imieniu, co w konsekwencji skutkowało wizytą policji w jej domu. Aktywiści lub osoby działające na ich zlecenie weszli nielegalnie w posiadanie numerów telefonu i adresów e-mail członków jej rodziny i powodowali kolejne przykrości oraz zastraszali.

Przerażona, że groźby zostaną zrealizowane, Caroline uległa atakującym ją aktywistom w mediach społecznościowych, błagając, by zostawili ją wreszcie w spokoju.

Wówczas Stephanie Hayden przyjechała do jej domu, aby doręczyć jej powództwo do sądu o domniemane prześladowanie. W ten sposób próbuje ją zastraszyć, wykorzystując do tego system prawny.

Aktywiści mają na celu zastraszyć i uciszyć Caroline oraz pokazać wszystkim innym, jakie konsekwencje może mieć mówienie prawdy na temat ideologii gender.

Nie możemy na to pozwolić.
Razem (Państwo,  ja i wszyscy sympatycy CitizenGO na całym świecie) musimy spróbować powstrzymać ten proceder przed 15 października (kolejnym terminem rozprawy).

Przed pierwszym posiedzeniem sądu Caroline miała zaledwie dwa dni na znalezienie prawników i przygotowanie linii obrony. Sędzia zaś na pierwszej rozprawie postanowił dać wiarę zarzutom Stephanie Hayden i wyraził pogląd, że Caroline odnosząc się do płci Stephanie niezgodnie z tą, która jest określona prawnie, dopuszcza się obrazy aktywistki. Zabronił tym samym Caroline całkowicie wypowiadania się o tej transpłciowej kobiecie

Ale to nie koniec… narzędziem wroga są także kłamstwa.

Stephanie Hayden pozwał Caroline na kwotę 100 000 funtów i stara się, aby miał miejsce w ten sposób precedens w prawie brytyjskim.

Chce bowiem, by tzw. “misgendering”, czyli określenie czyjejś płci niezgodnie ze stanem prawnym po jej zmianie, było uznane za nielegalne.

Oznacza to, że ruina finansów rodziny Caroline (wychowującej pięcioro dzieci) nie jest wystarczająca dla Stephanie Hayden. Aktywistka usiłuje bowiem doprowadzić do wyroku pozbawienia wolności dla naszej Dyrektor CitizenGO Wlk. Brytanii z powodu złamania nakazu sądowego oraz pogardy wobec sądu, jaką była rzekomo jedna z jej wypowiedzi.

Nasza odważna działaczka Caroline Farrow nie powinna cierpieć tych  prześladowań i nękania tylko dlatego, że śmiała powiedzieć prawdę.

To nadużycie prawa.

Współpracuję z Caroline w naszym zespole CitizenGO i wiele razy miałem okazję obserwować jej autentyczne zaangażowanie dla sprawy (życia, rodziny i wolności), profesjonalizm oraz niezwykłą odwagę.

Proszę wesprzeć Caroline (i jej rodzinę), podpisując petycję.

http://www.citizengo.org/pl/fm/174146-ratujmy-caroline-przed-kara-wiezienia

Caroline nie jest jedyną kobietą ściganą przez agresywną aktywistkę.
Inna matka, Kate Scottow, została aresztowana na oczach swoich dzieci i zatrzymana na 7 godzin przez policję po tym, jak zwróciła uwagę na kryminalną przeszłość Stephanie Hayden i jej działalność gospodarczą (mimo, że te fakty są ogólnodostępne).
Stephanie Hayden pozywa obecnie kolejne trzy kobiety za dokładnie to samo, ponieważ nie chce, aby opinia publiczna była informowana o jej kryminalnej przeszłości.

My zaś, jako CitizenGO, nie możemy pozwolić, by nas uciszono.

Nie zgadzamy się na nękanie, grożenie, a nawet uwięzienie naszych współpracowników (jak Caroline) z powodu presji, jaką wywierają transpłciowi aktywiści i lobbyści ideologii gender.

Połączmy nasze głosy, aby zawalczyć o sprawiedliwość.
By nikt nie był stawiany przed sądem za to, że powiedział, że operacja zmiany płci przeprowadzona u 16-letniego chłopca to „kastracja”, „okaleczenie” lub „nadużycie”, ani za powiedzenie prawdy w obronie praw dzieci.

Proszę podpisać naszą petycję do Prokuratora Generalnego, prosząc o pilną interwencję w sprawie Caroline i innych kobiet. Chcemy, by położył on kres nadużyciom systemu prawnego przez takich aktywistów jak Stephanie Hayden i inni członkowie lobby LGBT.

Z wyrazami szacunku,

Ignacio Arsuaga, Prezes CitizenGO

PS.- Za kilka dni (15 października) będzie miała miejsce rozprawa. Bardzo proszę podpisać petycję już teraz.
Po złożeniu podpisu, proszę także podzielić się informacją o tej inicjatywie z przyjaciółmi i znajomymi: połączmy siły, stając w obronie Caroline!

--

Więcej informacji: 

https://www.peaktrans.org/blog-hayden-vs-farrow-a-view-from-the-public-gallery/

https://www.thepostmillennial.com/british-womans-family-relentlessly-mobbed-by-activists-for-misgendering/

 

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Zmieniony ( 25.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.