Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Kościół arrow FATIMA arrow Warszawa: Konferencja Fatimska [też video]
Wednesday 27 January 2021 04:22:19.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Warszawa: Konferencja Fatimska [też video] Drukuj Email
Wpisał: The Fatima Center   
26.10.2019.

Warszawa: Konferencja Fatimska [video]2019-10-25 http://www.bibula.com/?p=110348W dniach od 11 do 13 października w hotelu Novotel w Warszawie odbyła się Konferencja Fatimska, zorganizowana przez Centrum Fatimskie (The Fatima Center). Wykłady głosili na niej znamienici prelegenci, dobrze obeznani z tematyką objawień fatimskich, kryzysu w Kościele i zbawienia duszy. Pomiędzy poszczególnymi wystąpieniami w sali zaadaptowanej na kaplicę wspólnie odmawiano różaniec, codziennie była też odprawiana Msza św. Wstęp na konferencję był wolny; na poszczególnych wykładach było obecnych po ok. 50 osób, a łącznie przez salę przewinęło się ich kilkuset.

Konferencja rozpoczęła się wieczorem 11 października Mszą św. odprawioną przez o. Michała Rodrigueza, kapłana, który od 2011 r. celebruje Najświętszą Ofiarę wyłącznie w rycie łacińskim.

Pierwszy z wykładów pt. Fatima. Prawdziwość i konieczność objawień został zaprezentowany przez Brendana Younga. Pozostałe tematy wygłoszonych prelekcji to: Życie wiarą w czasach apostazji (o. Michał Rodriguez), Fatima: Duchowe światło naszych czasów (ks. Karol Stehlin FSSPX), Św. Maksymilian Maria Kolbe: wzór dla naszych czasów (o. Izaak Maria Relyea), Epoka antychrysta czy epoka Maryi? (red. Paweł Lisicki), Tajemnica Fatimska a kryzys w Kościele (Krzysztof Ferrara), Błędy Rosji (dr Anna Mandrela) oraz Przyszłość katolicyzmu w Polsce (dr Wojciech Golonka).

Podczas sesji przeznaczonej na zadawanie pytań osoby z sali pytały m.in. o Medjugorie, trzecią tajemnicę Fatimską, „dziwne zachowania” papieża Franciszka czy wreszcie Synod Amazoński. Na miejscu były także dostępne stoiska MI i Rot Niepodległości. Specjalnie na okoliczność tego wydarzenia organizatorzy wraz z Rycerstwem Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji przygotowali polskie tłumaczenie książki w pt. Fatima historia prawdziwa. Pełna relacja objawień fatimskich autorstwa ks. Jana de Marchi, którą będzie można niebawem nabyć w księgarni Wydawnictwa Te Deum.

Osoby prelegentów zostały przedstawione na stronie konferencji w serwisie The Fatima Center.

Nagrania prelekcji są dostępne na Konferencja Fatimska 2019

YouTube

Zmieniony ( 26.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.