Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow O WSI i PO wsi 18/19 arrow Skorumpowany Artur W. bratał się z całą "śmietanką towarzyską" PO. Kwiatki, "misie" i uściski.
Thursday 09 July 2020 13:00:40.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Skorumpowany Artur W. bratał się z całą "śmietanką towarzyską" PO. Kwiatki, "misie" i uściski. Drukuj Email
Wpisał: od Kidawy-Błońskiej przez Trzaskowskiego po Schetynę   
29.10.2019.

Skorumpowany Artur W. bratał się z całą "śmietanką towarzyską" PO. Kwiatki, "misie" i uściski.

Znajomości od Kidawy-Błońskiej przez Trzaskowskiego po Schetynę [FOTO]


https://nczas.com/2019/10/29/skorumpowany-artur-w-bratal-sie-z-cala-smietanka-towarzyska-po-kwiatki-misie-i-usciski-znajomosci-od-kidawy-blonskiej-przez-trzaskowskiego-po-schetyne-foto/


We wtorek CBA zatrzymało na gorącym uczynku Artura W., burmistrza warszawskiej dzielnicy Włochy. Polityk na oczach funkcjonariuszy podjechał maserati i stanął obok innego samochodu. Okazało się, że siedział w nim turecki biznesmen branży deweloperskiej, który wrzucił mu przez okno paczkę z 200 tys zł!

Co ciekawe W. od lat znał się z najważniejszymi politykami Platformy Obywatelskiej. 

Artur W. od lat jest politykiem dobrze umocowanym w strukturach PO, o czym świadczy m.in. fakt, że w 2011 roku – w wieku zaledwie 35 lat – został prezesem potężnej spółki ochroniarskiej „Naftor”, będącej własnością Skarbu Państwa. Na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Obecnie też nie omijają go dobre „fuchy”. Burmistrz Włoch zasiada bowiem w radzie nadzorczej Przedsiębiorstwa Gospodarki Maszynami Budownictwa. Z tego tytułu w 2018 roku osiągnął dochód ponad 40 tys. zł – co wynika wynika z jego oświadczenia majątkowego.

Po pierwszych doniesieniach o zatrzymaniu przez CBA media społecznościowe zalały wpisy z fotografiami, na których W. wita się, ściska i pozuje z najważniejszymi ludźmi Platformy. W tym samym czasie PO-wska „śmietanka” towarzyska zaczęła odcinać się od byłego już kolegi.

W internecie można znaleźć zdjęcia, na których W. pozuje z liderem PO Grzegorzem Schetyną. Ich nastroje po wtorkowych wydarzeniach są już z pewnością nieco inne.

Burmistrz Włoch Artur W. został przez rzecznika dyscypliny partyjnej na mój wniosek zawieszony w prawach członka Platformy Obywatelskiej – poinformował z kolei lider warszawskich struktur PO Marcin Kierwiński. Cóż.. a jeszcze kilka tygodni wcześniej Kierwiński korzystał z pomocy W. w kampanii przed wyborami do parlamentu.

– Artur W. do ostatnich chwil kampanii wyborczej wspierał @MKierwinski – napisał na Twitterze radny Warszawy z ramienia PiS Sebastian Kaleta.

– Czy Pan Poseł wiedział o korupcyjnych zapędach współpracownika? Czy to Pan rekomendował go na stanowisko burmistrza Włoch? – pytał Kaleta, a pod wpisem umieścił zdjęcie obu polityków PO w przyjacielskim uścisku.

Kwiaty dla pani Kidawy-Błońskiej od kierowcy #Maserati – podpisał inny wpis na TT warszawski radny. Tutaj postanowił przypomnieć jak jedna z liderek PO Małgorzata Kidawa-Błońska odbiera kwiaty z rąk kolegi – świeżo upieczonego aferzysty.

„Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski złożył we wtorek wniosek do przewodniczącej rady dzielnicy Włochy o odwołanie z funkcji burmistrza Włoch Artura W., zatrzymanego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne” – poinformował rzecznik warszawskiego ratusza Kamil Dąbrowa.

Co ciekaw prezydent Warszawy w przeszłości też pozował do zdjęć z kolegą, którego postanowił odwołać.Źródła: nczas.com, PAP, Twitter

===================

[FOTO i filmiki – w oryginale. MD]

Zmieniony ( 29.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.