Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 145 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow "Nieplanowane" - książka i film, których boi się lewica! Co powinieneś o nich wiedzieć
Thursday 21 October 2021 10:17:14.35.
W Y S Z U K I W A R K A
"Nieplanowane" - książka i film, których boi się lewica! Co powinieneś o nich wiedzieć Drukuj Email
Wpisał: PCh24.pl   
05.11.2019.

 

 

"Nieplanowane" - książka i film, których boi się lewica!

Co powinieneś o nich wiedzieć

http://www.pch24.pl/nieplanowane---film--ktorego-boi-sie-lewica--zobacz--co-powinienes-o-nim-wiedziec,71924,i.html#ixzz64RaCfI4ZKilka dni wyświetlania w polskich kinach filmu „Nieplanowane” spowodowało w lewicowych szeregach istną histerię.

Dlaczego zwolennicy legalizacji aborcji boją się tego dzieła i z jakiego powodu do kin poszły tysiące Polaków? Zapraszamy na przegląd naszych materiałów dotyczących „Unplanned”.

 

Aby przeczytać cały tekst należy kliknąć w jego tytuł.

 

„Nieplanowane” – wojenny raport z obozu wroga

„Gratulacje, zadarłaś z jednym z największych koncernów na świecie!” – usłyszała Abby Johnson od swojej byłej szefowej po tym jak z wybitnej pracownicy aborcyjnego kombinatu śmierci stała się gorliwą obrończynią najsłabszych spośród słabych.

 

Dlaczego film „Nieplanowane” wszedł na ekrany polskich kin 1 listopada? Znamy odpowiedź!

– Chcieliśmy przypomnieć, że dzieci, które zostały zabite w wyniku aborcji to też ludzie, a nie „zlepki komórek”, że one też miały szanse żyć na ziemi. Chcemy przywołać pamięć o nich – tłumaczy Maciej Bodasiński, jeden z dystrybutorów filmu „Nieplanowane”.

 

Abp Marek Jędraszewski zachęca do obejrzenia filmu „Nieplanowane”

– Bardzo zapraszam, by udać się do kin, by przeżyć historię, która jest jak najbardziej współczesną; która – niestety – dzieje się pośród nas; by zrozumieć, jak święte jest każde życie i że nikt z nas nie może obojętnie patrzeć, co dzieje się z życiem drugiego, zwłaszcza zupełnie niewinnego, człowieka – tymi słowami abp Marek Jędraszewski zachęca do obejrzenia filmu „Nieplanowane”.Abby Johnson odpowiada lewicowym mediom: to Planned Parenthood wypowiedziało mi wojnę!

Bohaterka filmu „Nieplanowane” stała się obiektem ataków lewicowych mediów w Polsce. Stawiają jej one zarzut o karierowiczostwo i chęć zyskania popularności. – To Planned Parenthood zaczęło tę wojnę, nie ja – odpowiada Abby.

 

Mimo prób cenzury antyaborcyjny film „Unplanned” odnosi sukces kasowy

Antyaborcyjny film Unplanned (Nieplanowane) odniósł sukces kasowy w Stanach Zjednoczonych. W ciągu ostatniego weekendu marca, kiedy zaczęto go wyświetlać w kinach, przyniósł zysk 6,1 milionów dolarów i spotkał się z dużym uznaniem publiczności.

 

Zmowa dystrybutorów przełamana. Antyaborcyjny film trafi do sieci kanadyjskich kin
Film „Unplanned” o nawróceniu byłej dyrektor sieci aborcyjnej pokażą jednak 24 kanadyjskie kina. To bardzo ważna decyzja w kraju, w którym dzieci nienarodzone nie mają zagwarantowanego prawa do życia i do chwili narodzin traktowane są jak przedmioty.

 

USA: zainspirowani „Unplanned”. Czuwanie modlitewne przed aborcyjnymi centrami
W Stanach Zjednoczonych na 13 kwietnia zaplanowano ogólnonarodową inicjatywę modlitewną polegającą na wieczornym czuwaniu przed obiektami Planned Parnethood. Inicjatorzy akcji nie kryją swojej inspiracji antyaborcyjnym filmem „Unplanned” (pl. Nieplanowana).

 

Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

Książka „Nieplanowane” szokuje. Nic dziwnego zatem, że Planned Parenthood, czyli instytucja, w której Abby pracowała przez wiele lat, robiła wszystko, żeby ta publikacja nie ujrzała światła dziennego. Aborcjoniści chcieli zamknąć Abby usta. Podobnie było z filmem, który nie mógł być wyświetlany w wielu krajach, właśnie z powodu prolajferskiego przekazu.

 

Milion aborcji rocznie w USA. Była liderka Planned Parenthood zdradza kulisy działalności
Aborcja nie jest tym, co o niej mówią. Możesz wymazać tę ciążę fizycznie, ale nigdy nie wymażesz jej ze swojej pamięci. Bo nie jesteśmy do tego zdolne jako kobiety i matki – mówiła Abby Johnson, była pracownik największego dostawcy „usług” aborcyjnych w USA, Planned Parenthood w rozmowie z Pauliną Guzik w programie „Między ziemią a niebem”. Rozmowa na antenie TVP nawiązywała do polskiej premiery filmu „Unplanned” ("Nieplanowane").

 

Aborcjoniści jej nienawidzą. Poznaj książkę, która wstrząsnęła światem

Książka „Nieplanowane” to autentyczna historia Abby Johnson – kobiety, która wyszła z samego jądra ciemności, jakim jest piastowanie stanowiska dyrektora w budynku Planned Parenthood. Co takiego wydarzyło się w życiu Abby, że po pięciu latach pracy na rzecz aborcyjnego molocha postanowiła rzucić wszystko – stanowisko, karierę, pieniądze i wpływy, aby stanąć do walki o życie dzieci poczętych? Poznaj przerażającą prawdę o największej zbrodni w dziejach ludzkości, której nie dowiesz się z innych książek, prasy czy portali internetowych.

Na program „Dobre czytanie” zaprasza Piotr Podlecki.

https://youtu.be/ANkHsvOUSOE

Zmieniony ( 05.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.