Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow W oparach ekolewackiego absurdu! We Włoszech nauka o klimacie będzie obowiązkiem szkolnym.
Saturday 24 October 2020 05:24:54.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
W oparach ekolewackiego absurdu! We Włoszech nauka o klimacie będzie obowiązkiem szkolnym. Drukuj Email
Wpisał: minister edukacji, Lorenzo Fioramonti.   
08.11.2019.

W oparach ekolewackiego absurdu! We Włoszech "nauka o klimacie" będzie obowiązkiem szkolnym.

Zmodyfikują programy nauczania geografii, matematyki oraz fizyki.


https://nczas.com/2019/11/08/w-oparach-ekolewackiego-absurdu-nauka-o-klimacie-bedzie-obowiazkiem-szkolnym/Państwowa edukacja na straży jedynej słusznej linii. Od przyszłego roku szkolnego we Włoszech wprowadzone zostaną lekcje o zmianach klimatycznych. Wszystkie szkoły publiczne włączą do programu nauczania tezy, jakoby za całe zło na świecie odpowiadał człowiek.

Obowiązkową „naukę o klimacie” we włoskich szkołach zapowiedział tamtejszy minister edukacji, Lorenzo Fioramonti. Przez godzinę w tygodniu uczniowie będą mamieni „wiedzą” o zmianach klimatycznych i zrównoważonym rozwoju.

Idea jest taka, aby obywatele przyszłości byli gotowi na sytuację kryzysową związaną z klimatem – powiedział minister.

Dodatkowy przedmiot to jednak nie wszystko, co państwowa edukacja szykuje dla dzieci i młodzieży. Zostaną również zmodyfikowane programy nauczania geografii, matematyki oraz fizyki, by i tam zwracać większą uwagę na zmiany klimatyczne.

Chcemy, żeby włoski system edukacji stał się pierwszym systemem edukacyjnym, który stawia środowisko i społeczeństwo w centrum wszystkiego – dodawał Fioramonti.

Nowy program nauczania stworzą powołani przez ministerstwo specjalni „eksperci” od klimatu. Oczywiście ci, którzy podążają za światowym trendem w kwestii ekologii.

Zmieniony ( 08.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.