Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow W oparach ekolewackiego absurdu! We Włoszech nauka o klimacie będzie obowiązkiem szkolnym.
Tuesday 26 May 2020 01:55:57.29.
W Y S Z U K I W A R K A
W oparach ekolewackiego absurdu! We Włoszech nauka o klimacie będzie obowiązkiem szkolnym. Drukuj Email
Wpisał: minister edukacji, Lorenzo Fioramonti.   
08.11.2019.

W oparach ekolewackiego absurdu! We Włoszech "nauka o klimacie" będzie obowiązkiem szkolnym.

Zmodyfikują programy nauczania geografii, matematyki oraz fizyki.


https://nczas.com/2019/11/08/w-oparach-ekolewackiego-absurdu-nauka-o-klimacie-bedzie-obowiazkiem-szkolnym/Państwowa edukacja na straży jedynej słusznej linii. Od przyszłego roku szkolnego we Włoszech wprowadzone zostaną lekcje o zmianach klimatycznych. Wszystkie szkoły publiczne włączą do programu nauczania tezy, jakoby za całe zło na świecie odpowiadał człowiek.

Obowiązkową „naukę o klimacie” we włoskich szkołach zapowiedział tamtejszy minister edukacji, Lorenzo Fioramonti. Przez godzinę w tygodniu uczniowie będą mamieni „wiedzą” o zmianach klimatycznych i zrównoważonym rozwoju.

Idea jest taka, aby obywatele przyszłości byli gotowi na sytuację kryzysową związaną z klimatem – powiedział minister.

Dodatkowy przedmiot to jednak nie wszystko, co państwowa edukacja szykuje dla dzieci i młodzieży. Zostaną również zmodyfikowane programy nauczania geografii, matematyki oraz fizyki, by i tam zwracać większą uwagę na zmiany klimatyczne.

Chcemy, żeby włoski system edukacji stał się pierwszym systemem edukacyjnym, który stawia środowisko i społeczeństwo w centrum wszystkiego – dodawał Fioramonti.

Nowy program nauczania stworzą powołani przez ministerstwo specjalni „eksperci” od klimatu. Oczywiście ci, którzy podążają za światowym trendem w kwestii ekologii.

Zmieniony ( 08.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.