Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 111 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Nikczemność, czy głupota? "Wyborcza" relacjonuje spotkanie ze "średniowiecznym homofobem"
Sunday 18 April 2021 22:45:48.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nikczemność, czy głupota? "Wyborcza" relacjonuje spotkanie ze "średniowiecznym homofobem" Drukuj Email
Wpisał: Marcin Austyn   
08.11.2019.

Nikczemność, czy głupota?

"Wyborcza" relacjonuje spotkanie ze "średniowiecznym homofobem"

http://www.pch24.pl/nikczemnosc--czy-glupota--wyborcza-relacjonuje-spotkanie-ze-sredniowiecznym-homofobem,72042,tv.html#ixzz64i35Bu1o


Takie rzeczy tylko w „Wyborczej” i w „naTemat”. Lewicowo-liberalne media napisały o spotkaniu z Łukaszem Karpielem, zastępcą redaktora naczelnego PCh24.pl tak, że nie wiadomo, czy śmiać się, czy pisać do prawnika.

Marcin Austyn zaprasza na rozmowę z „winowajcą”.

http://www.pch24.pl/nikczemnosc--czy-glupota--wyborcza-relacjonuje-spotkanie-ze-sredniowiecznym-homofobem,72042,tv.html#ixzz64i0toQg4

Rozmowa tu:

https://youtu.be/SAvnZmVcta4 22 minuty

MD:

Próbka tekstu z Natemat:

https://natemat.pl/289975,spotkanie-narodowcow-w-opolu-krytykowano-lgbt-weganizm-i-smarzowskiego

Dziennikarz dostał się na tajne spotkanie narodowców.

Usłyszał, co chcą robić z gejami

Kamil Rakosza 8 listopada 2019


Dziennikarz "Wyborczej" Mateusz Majnusz wziął udział w spotkaniu skrajnych środowisk narodowo-katolickich, które odbyło się w jednej z opolskich restauracji. To, co tam usłyszał, to prawdziwe mentalne średniowiecze.

W spotkaniu wziął udział wiceszef katolickiego magazynu Polonia Christana, Łukasz Karpiel. Początkowo skrajnie prawicowy miting pod hasłem "Tęczowa zaraza" miał odbyć się w salce katechetycznej przy opolskiej katedrze, jednak nie wyraził na nie zgody biskup Andrzeja Czaja. Po odmowie jednej z restauracji, spotkanie ostatecznie odbyło się w innej, której adres został utajniony nawet przed samymi uczestnikami. Goście spotkania byli prowadzeni na jego miejsce przez mężczyzn, którzy czekali na nich pod pierwotnym adresem.

Deprawujące marsze i straszny Smarzowski
Karpiel zdecydowanie skrytykował prezydentów miast za wyrażanie zgód na organizacje parad równości. Następnie wiceszef "PCh" powiązał "Kler" Wojciecha Smarzowskiego z atakami na księży.
Łukasz Karpiel miał stwierdzić, że "Kler" "wykonał swoją robotę". Zdaniem redaktora "Polonii Christany" film Smarzowskiego stworzył "grunt pod to, by ukazywać Kościół jako organizację zdegenerowaną, zdeprawowaną. Karpiel poszedł nawet tak daleko, że powiązał produkcję Smarzowskiego z atakiem nożownika na księdza w Szczecinie.

Następnie wiceszef "PCh" apelował do słuchaczy o nienadużywanie sformułowania "mowa nienawiści", po czym sam w niewybrednych słowach zaczął uskuteczniać swoje wywody o homoseksualistach, Grecie Thunberg i weganizmie. Tak, niejedzenie mięsa to też deprawacja zdaniem redaktora "Polonii Christany".
Cytowany przez Majnusza Karpiel miał stwierdzić, że "ideologia homoseksualna to ideologia zła, a adopcja dzieci przez takie pary to przemoc". Redaktor katolickiego magazynu zanegował także stwierdzenie, iż homoseksualizm jest orientacją wrodzoną.

[---]

Zmieniony ( 08.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.