Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 117 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Terroryzm, migranci 19+ arrow Barbecue protest w Grecji, czyli świnią i wódką przeciw muzułmanom. [Najeźdźcom]
Sunday 31 May 2020 11:01:59.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Barbecue protest w Grecji, czyli świnią i wódką przeciw muzułmanom. [Najeźdźcom] Drukuj Email
Wpisał: Christos Giannoulis   
09.11.2019.

Barbecue protest w Grecji, czyli świnią i wódką przeciw muzułmanom

https://tvp.info/45219174/ 6.11.2019,


Greccy nacjonaliści [to “ksywa” polit-poprawna dla zwykłych Greków. Smacznego ! MD] z United Macedonia zapraszają na „barbecue protest” w najbliższą niedzielę.

Uczestnicy mają się spotkać w pobliżu obozu dla uchodźców w Diavata, niedaleko Salonik. W ramach protestu przeciwko wzrastającej w Grecji liczbie imigrantów, będą jedli wieprzowinę i pili alkohol. Lewicowy polityk nazwał zaplanowaną imprezę „prowokacją wobec ludzi innej wiary”.

Plan greckiej grupy nacjonalistów, która chce zorganizować grilla z wieprzowiną i wódką w pobliżu obozu dla uchodźców, wywołał burzę w greckim parlamencie. „Hańba i prowokacja” – takie słowa padły z ust lewicowych polityków.
       Plan grillowania w pobliżu obozu dla uchodźców był nawet
przedmiotem debaty w greckim parlamencie. Lewicowy polityk Christos Giannoulis nazwał zaplanowaną imprezę „prowokacją wobec ludzi innej wiary”. Koran zabrania muzułmanom spożywania wieprzowiny i picia alkoholu. [A nie pijcie i nie jedzcie, robaszki! Nikt wam nie nakazuje. MD]
W odpowiedzi konserwatywny polityk Kostas Kiranakis przekonywał, że obywatele spoza Unii Europejskiej nie powinni dyktować Grekom, w jaki sposób mają żyć. Jak dodał, ograniczenia w związku z organizacją grilla są równoznaczne z ograniczeniem praw greckich obywateli.
Grecja jest najważniejszym punktem, przez który do innych krajów UE docierają syryjscy, afgańscy czy iraccy imigranci.
Tylko w tym roku do Grecji przybyło ich około 60 tys.

Zmieniony ( 09.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.