Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow ostrzeżenie przed firmą GLS
Tuesday 07 April 2020 05:56:06.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak za Niemca! Był donos, policja przyłapała rolnika na nielegalnym uboju świni, beknie. Drukuj Email
Wpisał: szpicel, kapuś [----]   
10.11.2019.

Jak za Niemca! Był donos, policja przyłapała rolnika na nielegalnym uboju świni, beknie.

https://www.farmer.pl/fakty/polska/policja-przylapala-rolnika-na-nielegalnym-uboju-swini,89578.htmlWyrok nawet 3 lat więzienia może usłyszeć rolnik, którego policjanci nakryli na rozbiorze świni, ubitej w gospodarstwie.


O sprawie poinformował portal igryfino.pl. 44-letniego rolnika z gminy Gryfino, w woj. zachodniopomorskim, policjanci odwiedzili po anonimowym zgłoszeniu od praworządnego obywatela.

Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, we wskazanym chlewiku ani podejrzanego, ani ubitej świnki nie było. Zastali jednak poszukiwanego gospodarza w jednym z sąsiednich gospodarstw i to podczas rozbioru ubitej sztuki.

Jak wyjaśnił regionalnemu portalowi Marcin Karpierz, oficer prasowy KPP w Gryfinie, rolnik dokonał nielegalnego uboju świni przy pomocy siekiery i noża, a rozbiór mięsa dokonał się na innej posesji w tej samej wsi.

Teraz hodowca odpowie za ubicie zwierzęcia niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zmieniony ( 10.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.