Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 76 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Konsolidacja arrow X Marsz Niepodległości za nami. Krótkie podsumowanie
Friday 07 August 2020 21:13:05.30.
W Y S Z U K I W A R K A
X Marsz Niepodległości za nami. Krótkie podsumowanie Drukuj Email
Wpisał: X Marsz Niepodległości   
12.11.2019.

X Marsz Niepodległości za nami. Krótkie podsumowanie


https://medianarodowe.com/x-marsz-niepodleglosci-za-nami-krotkie-podsumowanie/Emocje powoli opadają, marsz – jak co roku – przeszedł! Antypolacy nas nie powstrzymali. Czas na krótkie podsumowanie X Marszu Niepodległości.

Dziesiąta edycja Marszu Niepodległości już za nami. 150 tysięcy polskich patriotów, narodowców, katolików i najprawdziwszych obrońców niepodległości oraz suwerenności przeszło ulicami stolicy. Było wielu gości zagranicznych, tak z ruchów narodowych w Europie, jak i grup i pojedynczych osób wspierających nasze patriotyczne wydarzenie. Wielkie gratulacje ze strony organizatorów płyną w stronę Straży Marszu Niepodległości oraz kilkuset wolontariuszy Rot Marszu Niepodległości.

Po wspólnej modlitwie, patriotycznych występach, przemówieniach, Marsz Niepodległości wyruszył z ronda Romana Dmowskiego na błonia Stadionu Narodowego.

Był to podniosły, uroczysty i bardzo spokojny marsz, pomimo kilku prób prowokacji ze strony posłów lewicy, skrajnych lewaków i tzw. “obrońców konstytucji”.

Na koniec wysłuchaliśmy między innymi Roty, kilku słów od organizatorów oraz od narodowego kombatanta Leszka Zabłockiego, Modlitwy NSZ, a także wysłuchaliśmy patriotycznego koncertu.

ZOBACZ TAKŻE: Wielki Marsz Niepodległości przeszedł ulicami Warszawy – 150 tysięcy Polaków świętowało niepodległość

Widoczne były kolumny utworzone przez działaczy Ruchu Narodowego czy Młodzieży Wszechpolskiej, które to także oddelegowały wielu swoich członków do służby w Straży Marszu Niepodległości. Widać było przedstawicieli fundacji pro-life, różnego rodzaju patriotycznych i narodowych organizacji lokalnych, a przede wszystkim dziesiątki tysięcy zwykłych, wspaniałych polskich patriotów.

To wielki sukces nas wszystkich! Od jutra czeka nas ciężka praca przed jedenastą edycją marszu.

Zmieniony ( 12.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.