Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 124 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Różaniec Święty - Największy Nieobecny w relacjach i transmisjach z Marszu Niepodległości
Friday 30 October 2020 19:57:58.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Różaniec Święty - Największy Nieobecny w relacjach i transmisjach z Marszu Niepodległości Drukuj Email
Wpisał: Marcin Dybowski   
13.11.2019.

Różaniec Święty - Największy Nieobecny w relacjach i transmisjach z Marszu Niepodległości

(nawet w oficjalnej transmisji Mediów Narodowych) !!!


Marcin Dybowski

Ani w oficjalnej własnej (organizatora) relacji z Marszu Niepodległości (patrz Media Narodowe), ani w jakichkolwiek innych przekaziorach (w tym w Radiu Maryja też !!), nie było relacji z Różańca świętego.

Wszędzie  jest głucho  na temat trwającego od 13.30 do 14.00 Różańca świętego za Ojczyznę.

Mimo, że w informacyjnych materiałach oficjalnych o MN była mowa o modlitwie  różańcowej od godz. 13.30, to już z dnia 11.11 transmisja pokazuje z oddali al. Jerozolimskie, ukazuje rondo Dmowskiego z dużego oddalenia z włączaną ścieżką dźwiękową nie wskazującą na to by cokolwiek działo się ważnego od godz. 13.30 - takiej manipulacji mogłaby pozazdrościć ekipa TVN lub TVP - po prostu "mistrzostwo"!

Z ronda Dmowskiego NIE MA transmisji (ani nawet nie ma o tym mowy w relacji późniejszej, we wspomnieniach, napomknięciach) - NIE MA Różańca Świętego od 13.30 do 14.00, nie ma żadnej modlitwy różańcowej!!! Pojawia się jedynie fragment, gdy o 14.00 wchodzi obraz i dźwięk z ronda Dmowskiego.

Gdyby nie to, że przez opóźnienie organizatora nieco z modlitwą spóźniliśmy się i  my - przez co Różaniec święty "wszedł" na wizję parę minut po godz. 14.00 - to nawet ten króciutki, parominutowy materiał z ronda Dmowskiego, gdzie jest na chwilę modlitwa różańcowa, w ogóle by się nie ukazał.

Zmieniony ( 14.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.