Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 19 arrow Sasin bez ogródek niszczy obiecanki PiS. Ceny prądu drast. wzrosną. Dyktat "totalnego ocipienia".
Friday 10 July 2020 05:02:24.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sasin bez ogródek niszczy obiecanki PiS. Ceny prądu drast. wzrosną. Dyktat "totalnego ocipienia". Drukuj Email
Wpisał: Jacek Sasin   
18.11.2019.

Sasin bez ogródek niszczy obiecanki PiS. Ceny prądu drastycznie wzrosną.

Dyktat "totalnego ocipienia".

https://nczas.com/2019/11/18/sasin-bez-ogrodek-niszczy-obiecanki-pis-ceny-pradu-drastycznie-wzrosna/

Dla tych małych, średnich udało się utrzymać te ceny – ale nie da się tego robić w nieskończoność. Podmioty gospodarcze muszą liczyć się z tym, że będą musiały płacić za prąd tyle, ile wynika to z rynkowych cen wytwarzania energii – powiedział wicepremier Jacek Sasin w radiu RMF FM.

Sasin, który był gościem RMF FM przekonywał, że nie będzie podwyżek cen prądu dla odbiorców indywidualnych. – Mówiłem bardzo wyraźnie, że podwyżki dla indywidualnych odbiorców nie będzie. I zrobimy wszystko, żeby tak się stało – zapowiedział.

Należy zwrócić uwagę, że podwyżki będą dla firm. Oznacza to, że odbiorcy indywidualni odczują w sposób pośredni wzrost cen. Dopytywany, jak to będzie wyglądało w przypadku firm, wicepremier powiedział, że dla nich „ta podwyżka była już w tym roku, szczególnie dla dużych firm”.

Dla tych małych, średnich udało się utrzymać te ceny – ale nie da się tego robić w nieskończoność. Podmioty gospodarcze muszą liczyć się z tym, że będą musiały płacić za prąd tyle, ile wynika to z rynkowych cen wytwarzania energii – powiedział Sasin.

Sasin był pytany o podział kompetencji między przyszłym ministrem środowiska Michałem Wosiem a ministrem klimatu Michałem Kurtyką.

Z tym środowiskiem to nie jest do końca tak, że podzieliliśmy na dwa ministerstwa. To nowe ministerstwo klimatu w bardzo tylko niewielkim stopniu przejmie kompetencje dotychczasowego ministerstwa środowiska, a w znacznie większym stopniu kompetencje dotychczasowego ministra energii, czyli cały ten zakres polityki energetycznej w sensie planowania modelu energetycznego – powiedział.

===================

[to na czerwono – to straszne…. MD]

Zmieniony ( 18.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.