Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 47 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Prawo 19 arrow Sędzia Bojarczuk, który uniewinnił Najsztuba, na liście "sędziów wolności"
Friday 03 July 2020 17:44:44.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sędzia Bojarczuk, który uniewinnił Najsztuba, na liście "sędziów wolności" Drukuj Email
Wpisał: sędzia Piotr Bojarczuk   
19.11.2019.

Sędzia Bojarczuk, który uniewinnił Najsztuba, na liście "sędziów wolności" OKO press
18.11.2019

https://www.tysol.pl/a39759-Ciekawe-Sedzia-Bojarczuk-ktory-uniewinnil-Najsztuba-na-liscie-sedziow-wolnosci-OKO-press

Jak pisaliśmy w czerwcu, sąd w Piasecznie uniewinnił dziennikarza Piotra Najsztuba od zarzutów spowodowania w 2017 r. wypadku drogowego. Ucierpiała wtedy na pasach 77-letnia kobieta. Dziennikarz nie miał prawa jazdy i aktualnych badań technicznych pojazdu. Dziś Sąd Okręgowy w Warszawie wydał kolejny, tym razem prawomocny wyrok w sprawie. Uniewinniający. Wyrok wydał sędzia Piotr Bojarczuk

Co ciekawe sędzia Piotr Bojarczuk znajduje się na liście "sędziów wolności" OKO.press w kategorii "SĘDZIOWIE, KTÓRZY WYDALI WYROKI W ZGODZIE Z PRAWEM I SUMIENIEM, ALE WBREW OCZEKIWANIU WŁADZY":

- Piotr Bojarczuk, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie 11 września 2018 r. utrzymał w mocy postanowienie o umorzeniu postępowania wobec obwinionego o zakłócanie niezakazanego zgromadzenia (XI W 4168/17).
3 grudnia 2018 r. prawomocnie uniewinnił Władysława Frasyniuka od zarzutu wprowadzenia policjanta w błąd przy legitymowaniu. Uznał, że jest niewinny, bo nie został uprzednio przez policjanta poinformowany, że jest poddawany czynności legitymowania, i że za podanie nieprawdziwych informacji grozi mu odpowiedzialność (X Ka 1218/18).

- czytamy na OKO.press
Źródło: OKO.press

Zmieniony ( 19.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.