Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 76 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow z różnych książek 19+ arrow AURORA: O ENERGETYCE dla użytkowników oraz sceptyków
Friday 23 October 2020 23:40:56.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
AURORA: O ENERGETYCE dla użytkowników oraz sceptyków Drukuj Email
Wpisał: AURORA   
21.11.2019.

O ENERGETYCE dla użytkowników oraz sceptyków

2019-01-25 https://www.oficyna-aurora.pl/aktualnosci/o-energetyce-dla-uzytkownikow-oraz-sceptykow,p1829239776

Z przyjemnością informujemy, że można u nas zakupić książkę autorstwa profesorów Mirosława Dakowskiego i Stanisława Wiąckowskiego, zatytułowaną "O energetyce dla użytkowników oraz sceptyków".

Książka przedstawia problematykę związaną ze źródłami energii kopalnianych,  niebezpieczeństwa, jakie niosą dla ludzkości, a także dokumentuje fakt występowania ich zawyżonych cen, setki razy wyższych od kosztów.

Wskazuje na potencjał tkwiący w poszanowaniu energii oraz w źródłach energii odnawialnej. Autorzy podkreślają, że to Słońce powinno stanowić bazę energetyczną naszych czasów. Więcej na temat książki pisze jeden z Autorów na swojej stronie:

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=112

Książkę, w cenie 25 zł można zamawiać telefonicznie lub korzystając z formularza w zakładce KONTAKT. Zapraszamy!

==============

[M. Dakowski: U mnie też można ją kupić, jak i następną „O to, co najważniejsze” .

Ale z radością podaję adres Oficyny Aurora, gdzie też można... Bo w księgarniach – ni widu, ni słychu!!

Książka pokazuje kierunek rozwoju NATURALNY, co powoduje panikę u „apostołów” zrównoważonego rozwoju – A oni są [na razie] u władz.


Zmieniony ( 21.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.