Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Co robić?18+ arrow Uroczysta Akademia pod hasłem: Z Chrystusem Królem - Polska Niepodległa
Saturday 31 October 2020 07:50:57.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Uroczysta Akademia pod hasłem: Z Chrystusem Królem - Polska Niepodległa Drukuj Email
Wpisał: Red. Romuald Starosielec   
23.11.2019.

Uroczysta Akademia pod hasłem: Z Chrystusem Królem – Polska Niepodległa


romuald.starosielec@gmail.com

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy na uroczystą Akademię pod hasłem: Z Chrystusem Królem – Polska Niepodległa, do pięknej sali Biblioteki Rolniczej, pod arkadami, Krakowskie Przedmieście 66 (obok kościoła św. Anny).

Akademia jest organizowana ku większej, publicznej czci Chrystusa Króla Polski, po mszach św. w niedzielę 24 listopada br. o godz. 14.30.

W programie wystąpi orkiestra, artyści, chór i soliści. Zakończymy krótką modlitwą i błogosławieństwem.

Do żywego kultu i publicznej czci Chrystusa Króla wezwał nas już Papież Pius XI w 1925 r. w encyklice Quas Primas i ta piękna praktyka rozwijała się w Ojczyźnie do czasu ateistycznej agresji.

Teraz podejmujemy i inicjujemy tą pobożną praktykę, gruntującą niepodległość Polski.

Za organizatorów

Prof. Włodzimierz Bojarski

Red. Romuald Starosielec

Zmieniony ( 23.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.