Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 116 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Zemsta transseksualnych aktywistów. Bezkarna ! Z udziałem władz brytyjskich i USA?
Wednesday 21 April 2021 13:23:33.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zemsta transseksualnych aktywistów. Bezkarna ! Z udziałem władz brytyjskich i USA? Drukuj Email
Wpisał: Ignacio Arsuaga   
25.11.2019.

Zemsta transseksualnych aktywistów. Bezkarna ! Z udziałem władz brytyjskich i USA?

Prześladują prorodzinnych działaczy.

Jest to otwarty atak na nas wszystkich.... próba zastraszenia i zamknięcia ust wszystkim obywatelom, którzy odważą się kiedykolwiek wystąpić przeciwko transseksualnemu lobby.

Ignacio Arsuaga | CitizenGO <polska@citizengo.org>

Na wstępie bardzo proszę wybaczyć mi moje oburzenie, ale trudno mi inaczej reagować na to, czym chciałbym podzielić się z Państwem, a co wydarzyło się w zeszłym tygodniu!

Transseksualne lobby dalej zawzięcie prześladuje nas i naszych prorodzinnych działaczy.

Nasza dyrektor CitizenGO w Wielkiej Brytanii, Caroline Farrow, nękana sądowo, o czym już Państwu pisałem wcześniej, miała w zeszłym tygodniu polecieć do Orlando na Florydzie.  

Planowaliśmy tam
dostarczyć wspólnie pół miliona podpisów do siedziby koncernu Disneya, przeciwko gejowskim paradom w jego parkach rozrywki na całym świecie.

Kiedy Caroline próbowała odprawić się na lotnisku w Londynie agent poinformował ją, że przy jej nazwisku pojawił się w systemie tzw.
alarm bezpieczeństwa, w związku z czym odmówiono przyjęcia jej bagażu i poinformowano, że w procedurze ESTA (automatycznego zwolnienie z obowiązku wizowego dla podróżnych udających się do USA) jej wcześniejsza autoryzacja została anulowana.
Stało się tak, mimo że na długo przed przybyciem na lotnisko, procedura ta
została w całości zakończona i zatwierdzona.

Caroline nie tylko nigdy nie była skazana za żadne przestępstwo, ale też nigdy nie postawiono jej jakichkolwiek zarzutów w żadnym postępowaniu, więc wydawałoby się, że nie ma najmniejszego powodu, by odmawiać jej prawa do wyjazdu z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. 

Jak Państwo pamiętają, Caroline od miesięcy jest ofiarą molestowania przez działaczy transseksualnych za publiczne wyrażanie swoich obaw o dzieci, którym aplikowane są hormony i które poddaje się operacjom chirurgicznym, próbując sprawić, by wyglądały jak osoby płci przeciwnej.
Działacze transseksualnego lobby
nękali ją m.in. wysyłając w jej imieniu dziesiątki zamówień na dostawę żywności i innych zakupów do jej domu, wykradli dane osobiste jej i jej rodziny, a nawet opublikowali zdjęcia jej dzieci razem z adresem szkoły, do której chodzą.
Ci sami 
transseksualni aktywiści przechwalają się teraz w mediach społecznościowych, że to oni złożyli donosy na Caroline do ambasady USA w Londynie, w celu unieważnienia jej procedury ESTA. Co jak widać okazało się całkowicie skuteczne.

Sytuacja Caroline jest zatem o wiele poważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej potrafiłem sobie sobie wyobrazić.
A prawda jest też taka, że 
jest to otwarty atak nie tylko na Caroline, ale na nas wszystkich.... próba zastraszenia i zamknięcia ust wszystkim obywatelom, którzy odważą się kiedykolwiek wystąpić przeciwko transseksualnemu lobby.

Mam ogromną nadzieję, że nadal będziecie Państwo razem ze mną wspierać Caroline.
Będę wdzięczny za każdą okazaną jej pomoc w ponoszeniu kosztów opłat związanych z bezzasadnymi skargami złożonymi na nią do sądu oraz kampanii informacyjnej w celu ochrony jej dobrego imienia.
Niesprawiedliwy i oszczerczy atak, którego dopuścili się transseksualni radykałowie musi zostać odparty!

Zmieniony ( 25.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.