Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Jacy Żydzi i żydzi boją się książki Sumlińskiego "Powrót do Jedwabnego"? Skąd taka MOC szantażu?
Monday 01 March 2021 02:15:37.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jacy Żydzi i żydzi boją się książki Sumlińskiego "Powrót do Jedwabnego"? Skąd taka MOC szantażu? Drukuj Email
Wpisał: Jacy Żydzi i żydzi ??   
25.11.2019.

Jacy Żydzi i żydzi bo się książki Sumlińskiego "Powrót do Jedwabnego"? Skąd taka MOC szantażu?

Kolejny lokal zastraszony, odmówił organizacji spotkania

http://www.pch24.pl/kto-boi-sie-nowej-ksiazki-sumlinskiego--kolejne-miejsce-odmowilo-organizacji-spotkania,72354,i.html#ixzz66JnYhO16

W warszawskim klubie studenckim Park miało dojść do premiery najnowszej książki Wojciecha Sumlińskiego pt. „Powrót do Jedwabnego”. Pomimo podpisanej wcześniej umowy, zarządca obiektu w ostatniej chwili odwołał spotkanie o czym większość osób, która chciała wysłuchać dyskusji, dowiedziała się dopiero przed wejściem do klubu.

 Ostatnie dni pokazują, że organizacja spotkania promującego najnowszą książkę Wojciecha Sumlińskiego, dr Ewy Kurek oraz Tomasza Budzyńskiego to nie lada wyczyn.

Pierwotnie premiera książki miała się odbyć w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” na Bielanach. Na kilka dni przed spotkaniem, obiekt wypowiedział umowę bez podania przyczyny. Wydawca zdecydował o przeniesieniu spotkania do Domu Pielgrzyma „Amicus” przy kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie. Niestety pomimo dokonanej rezerwacji, spotkanie zostało odwołane. Autor twierdzi, że stało się to po tym, gdy w Kurii Warszawskiej interweniowała Gmina Żydowska.

 W międzyczasie wiele wskazywało na to, że spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Kopernika, ale powtórzył się scenariusz z poprzednich miejsc. Gospodarz miejsca wypowiedział umowę najemcy i uniemożliwił organizację spotkania.

 Ostatecznym miejscem, w którym miała się odbyć premiera książki „Powrót do Jedwabnego” miał być warszawski klub studencki Park. Jednak autor książki, a także przybyli na spotkanie słuchacze, w ostatniej chwili dowiedzieli się o zerwaniu umowy z organizatorem spotkania promocyjnego. Wojciech Sumliński relacjonował na żywo w Mediach Narodowych, że informacja o zerwaniu umowy na wynajem sali została zakomunikowana telefonicznie w ostatniej chwili. Powodem takiej decyzji miały być naciski na klub Park ze strony Szkoły Głównej Handlowej, która miała zagrozić, że jeśli dojdzie do spotkania z autorami książki, uczelnia zerwie wszelkie umowy i relacje ze studenckim klubem. Autor dodaje, że SGH było "naciskane" w tej sprawie, aby podjęło interwencję i nie dopuściło do odbycia dyskusji i promocji książki.

 Podczas relacji na żywo, Wojciech Sumliński poinformował, że do spotkania promującego książkę ostatecznie dojdzie w sali Domu Dziennikarza przy ul. Foksal.

 „Historia, którą pokazujemy, odsłania opatrzone klauzulą tajności fakty dotyczące relacji polsko - żydowskich, sięgające do mrocznego świata wielkiej polityki i międzynarodowej finansjery. To historia niezwykła i niepokojąca, demaskująca kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji zmierzającej do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń - i nie tylko. Niewielu wierzy, że ta historia może skończyć się dobrze. Starannie zweryfikowany, a zarazem wyglądający, jak thriller polityczny, zapis wielkiej gry, mechanizmów manipulacji i kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem, a paliwem Justice Uncompensated Survivors Today - ustawa 447” – czytamy w opisie książki na autorskiej stronie dziennikarza.

 Źródło: medianarodowe.com, sumlinski.com.pl WMa

============================

mail: 

Czyli szydercze żydowskie powiedzenie: "Wasze ulice nasze kamienice" zmieniło się w czasie rządów PiS na dalej idące szyderstwo: "Wasze ulice, nasza cała reszta"
Zmieniony ( 26.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.