Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Ambasador Izraela dalej prowokuje [i obraża] Polaków.
Monday 01 March 2021 02:06:44.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Ambasador Izraela dalej prowokuje [i obraża] Polaków. Drukuj Email
Wpisał: Alexander Ben Zvi   
29.11.2019.

Ambasador Izraela dalej prowokuje [i obraża MD] Polaków.

Znowu atakuje Konfederację

https://medianarodowe.com/ambasador-izraela-dalej-prowokuje-polakow-znowu-atakuje-konfederacje/

Nowy ambasador Izraela w Polsce, Alexander Ben Zvi, nadal prowokuje ponad milion Polaków, którzy zagłosowali na Konfederację. Miesza się w nasze sprawy.

Ambasador ma reprezentować własne państwo w kraju, do którego zostanie skierowany. Nie powinien on jednak uczestniczyć w bieżącej polityce państwa, w którym pracuje. Niestety nowy ambasador Izraela, Alexander Ben Zvi, nadal tego nie rozumie. W kolejnym wywiadzie w polskiej telewizji odniósł się on do Konfederacji Wolność i Niepodległość.

Ambasador Izraela podkreśla, że „poglądy antysemickie członków Konfederacji są problemem”. Prowokuje tym samym 1 250 000 Polaków, którzy oddali swój głos na sojusz narodowców i wolnościowców. Według ambasadora obrona prawdy, polskiej historii czy sprzeciw wobec niezrozumiałych roszczeń środowisk żydowskich w Ameryce czy Izraelu to antysemityzm.

Nie od dzisiaj wiemy, że dla Żydów antysemitą nie jest ten, kto nie lubi Żydów, tylko ten, kogo Żydzi nie lubią. Konfederacja i obecność w polskim Sejmie narodowców uderza w interesy żydowskie w naszym kraju. Niestety, zachowania ambasador Stanów Zjednoczonych czy ambasadora Izraela w Polsce świadczą o tym, że władze amerykańskie i żydowskie uznają polski rząd jako swoją marionetkę. A co z polskim interesem narodowym?

Zmieniony ( 29.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.