Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Węgry ++ arrow Węgry nie wezmą udziału w Eurowizji. "Sprzeciwiają się [nachalnej] promocji LGBT"
Saturday 05 December 2020 13:23:33.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Węgry nie wezmą udziału w Eurowizji. "Sprzeciwiają się [nachalnej] promocji LGBT" Drukuj Email
Wpisał: Węgry   
29.11.2019.

Węgry nie wezmą udziału w Eurowizji. "Sprzeciwiają się [nachalnej] promocji LGBT"

https://medianarodowe.com/wegry-nie-wezma-udzialu-w-eurowizji-sprzeciwiaja-sie-promocji-lgbt/Węgry zdecydowały się nie wystawić swojego reprezentanta w Eurowizji. Media wprost piszą, że to sprzeciw wobec nachalnej promocji ideologii LGBT podczas konkursu.

Przyszłoroczna Eurowizja odbędzie się w maju, w Holandii. Zwykle wśród ogłoszonej listy państw można było zobaczyć Węgry – tym razem węgierski rząd zdecydował się nie wystawiać kandydata. „The Guardian” donosi, że to wina promowania LGBTQ.

„Nie jestem zaskoczony. Decyzja jest zgodna z kulturą i organizacją MTVA” – podkreśla dla brytyjskiego dziennika rozmówca z Węgier.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja stworzona przez NATO? Odtajniono dokumenty

Internauci przypominają, że Eurowizja 2019 okazała się festiwalem dewiacji i demoralizacji. Prowadzący opowiadał o swojej przemianie płciowej, kamera podczas odgrywanego utworu o tematyce miłosnej pokazała dwóch gejów całujących się. Polski zespół Tulia, któremu usunięto krzyż z teledysku nie zyskał aprobaty słuchaczy.

Zmieniony ( 29.11.2019. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.