Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 103 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Totalna inwigilacja ma się coraz lepiej. IRCha na siłę "edukuje mieszkańców".
Thursday 28 May 2020 20:06:33.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Totalna inwigilacja ma się coraz lepiej. IRCha na siłę "edukuje mieszkańców". Drukuj Email
Wpisał: W gminie Jaktorów   
30.11.2019.

Totalna inwigilacja ma się coraz lepiej.

IRCha na siłę "edukuje mieszkańców".

https://zyrardow.eglos.pl/aktualnosci/item/33961-w-jaktorowie-urzednicy-wejda-na-posesje

W gminie Jaktorów ruszają kontrole nieruchomości. Jaktorowscy urzędnicy podkreślają, że to w trosce o bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców.
Nie wszystkim pomysł urzędu się podoba. Na jednym z forów internauta skomentował: –
W Jaktorowie ponownie ruszają znane z czasów komuny i stanu wojennego - „inspekcje robotniczo-chłopskie”, które kontrolować będą mieszkańców i ich nieruchomości.

Czy jednak słusznie?
Chodzi o sprawdzenie, czy wszyscy mieszkańcy przestrzegają przepisów o utrzymaniu porządku i czystości, a także tych łamanych często paragrafów dotyczących ochrony środowiska i zwierząt. Łagodząco urzędnicy na stronie internetowej gminy dodali: – Zadaniem pracowników Urzędu Gminy Jaktorów przeprowadzających kontrole jest przed wszystkim edukowanie mieszkańców. Będą oni przekazywali wiedzę praktyczną np. z zakresu odpowiedniej segregacji śmieci oraz prawidłowego użytkowania pieców.

Urzędnicy przygotowali specjalny protokół z pytaniami, aby usprawnić inspekcje. Niżej publikujemy wzór.

Z kronik policyjnych znane są przypadki podszywania się oszustów starszych osób za kontrolerów, pracowników gminy itd. Dlatego informujemy – kontrolujący nieruchomości będą posiadać legitymacje (wzór poniżej) oraz dokumenty [i bla , bla, ble, ble… MD]

=========================

mail:

 Nie ma powodu do śmiechu. Ktoś chce nam zrobić policyjną gminę, skoro nie udało się z policyjnym państwem


 A jakim urządzeniem pomiarowym będą mierzyli "zadbanie kota"???? A czy ten przyrząd pomiarowy będzie miał certyfikacje tolerancji i homologację na polski rynek, oraz czy wyznaczony pracownik UG, dokonujący pomiaru "zadbania kota" będzie miał stosowne szkolenie poparte certyfikatem ukończenia kursu/szkolenia i zdanym egzaminem uprawniającym do obsługi urządzenia pomiarowego do mierzenia "zadbania kota"????
Zmieniony ( 30.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.