Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 99 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Terroryzm, migranci 19+ arrow To Polak powstrzymał zamachowca z Londynu! Zrobił to półtorametrowym kłem narwala.
Thursday 28 May 2020 21:36:43.29.
W Y S Z U K I W A R K A
To Polak powstrzymał zamachowca z Londynu! Zrobił to półtorametrowym kłem narwala. Drukuj Email
Wpisał: Usman Khan   
30.11.2019.

To Polak powstrzymał zamachowca z Londynu! Zrobił to

półtorametrowym kłem narwala

https://nczas.com/2019/11/30/pilne-to-polak-powstrzymal-zamachowca-z-londynu-zrobil-to-klem-narwala-video/

30/11/2019

Kto powstrzymał zamachowca? Między innymi Polak! W piątkowym ataku na Moście Londyńskim zginęło dwie osoby a trzy zostały ranne. Sprawcą tragedii jest 28-letni Usman Khan – skazany wcześniej za powiązania z islamskimi terrorystami. 

W jaki sposób przestępca z powiązaniami terrorystycznymi znalazł się na ulicach Londynu? W ubiegłym roku został zwolniony warunkowo z więzienia i zgodził się nosić… elektroniczną bransoletę. Khan był skazany w 2012 roku za przestępstwa związane z terroryzmem. W grudniu ubiegłego roku warunkowo opuścił więzienie.

Czy mężczyzna działał sam? Czy miał współpracowników? Czy był częścią szerszej siatki terrorystów? Czy jego atak pociągnie za sobą kolejne? Teraz spróbuje to ustalić policja antyterrorystyczna. Napastnik zaatakował ludzi na Moście Londyńskim. Zabił mężczyznę i kobietę, a kolejnego mężczyznę i dwie inne kobiety – ranił. W końcu został zastrzelony przez policję.

Wcześniej jednak ruszyli na niego przypadkowi przechodnie – w tym Polak – Łukasz, szef kuchni który… „kłem narwala” powstrzymał terrorystę! Komentarze w sieci mówią wprost – to bohater!

The guy with the whale tusk is a Polish chef named Luckasz.
Worth noting this for the next time someone says, ‘we’ve let too many Eastern Europeans into this country’.

Video obejrzyj w oryginale; warto. MD

==============

Mail: A dzielni policjanci zabili obezwładnionego?? 

Zmieniony ( 30.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.