Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wymusznie, wymieszanie arrow Dziennikarz Wyborczej: "W końcu normalność zawitała do Rady Warszawy. Nie będzie Opłatka"
Thursday 28 May 2020 19:56:30.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Dziennikarz Wyborczej: "W końcu normalność zawitała do Rady Warszawy. Nie będzie Opłatka" Drukuj Email
Wpisał: normalność, co zawitała do Rady Warszawy   
01.12.2019.

Dziennikarz Wyborczej: "W końcu normalność zawitała do Rady Warszawy. Nie będzie opłatka"


https://tysol.pl/a40340-Dziennikarz-Wyborczej-W-koncu-normalnosc-zawitala-do-Rady-Warszawy-Nie-bedzie-oplatka- 30.11.2019

"W końcu normalność zawitała do Rady Warszawy. Nie będzie tradycyjnego opłatka z udziałem duchownych w przerwie sesji rady miasta" - napisał na Twitterze dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Karpieszuk.


   - To ma być już świecka tradycja: spotkanie opłatkowe obywa się w innym dniu niż sesja rady miasta, bez zapraszania duchownych - podała „Gazeta Wyborcza", cytując słowa przewodniczącej rady miasta Warszawy Ewy Malinowskiej-Grupińskiej (PO):
    Wysłuchuję od radnych, że to nie fair, że muszą przerywać obrady, a nie dla wszystkich jest to ważne. W związku z tym uznałam, że zrobimy takie spotkanie opłatkowe poza sesją. Odbędzie się 17 grudnia. Kto będzie chciał, to przyjdzie - podała Ewa Malinowska-Grupińska.
Wiadomość o wycofaniu tradycyjnego spotkania opłatkowego z porządku obrad rady miasta dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Karpieszuk uznał za powiew "normalności".
Zapomniał, że jeszcze niedawno, wiedziona "mądrością etapu", ta sama "Wyborcza" dodawała do Bożonarodzeniowego wydania gazety sianko wigilijne?
Zmieniony ( 01.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.