Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 43 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 19+ arrow Korupcja w warszawskim MPWiK. CBA zatrzymało trzy osoby. [Kolejny raz]
Saturday 29 February 2020 12:58:34.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

29.02.20 Kielce – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Korupcja w warszawskim MPWiK. CBA zatrzymało trzy osoby. [Kolejny raz] Drukuj Email
Wpisał: Agenci CBA   
03.12.2019.

Korupcja w warszawskim MPWiK. CBA zatrzymało trzy osoby. [Kolejny raz MD]

fa, tm 03.12.2019, https://tvp.info/45607322/korupcja-w-warszawskim-mpwik-cba-zatrzymalo-trzy-osoby


Agenci CBA zatrzymali trzy osoby w ramach śledztwa dotyczącego korupcji w stołecznym Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji.


    Fakt zatrzymania potwierdził w rozmowie z portalem tvp.info rzecznik CBA Temistokles Brodowski. Wskazał, że zatrzymań dokonali agenci stołecznej delegatury Biura.
Wśród zatrzymanych znalazł się Wiesław M., były Dyrektor Pionu Wsparcia w MPWiK, Jacek M. były kierownik w tym pionie oraz Jacek T., były wspólnik śląskiej firmy.

Zarówno Wiesław M., jak i Rafał T. zatrzymani są do tej sprawy po raz drugi, po uchyleniu przez sąd tymczasowego aresztowania.
– Jednocześnie prowadzone są przeszukania w miejscach zamieszkania osób zatrzymanych oraz miejscach zamieszkania osób biorących udział w przetargach realizowanych przez MPWiK w Warszawie. Czynności odbywają się na terenie Katowic, Wrocławia, Białegostoku, Płocka i w okolicach Warszawy – przekazał Brodowski.

Zmieniony ( 03.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.