Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 98 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Etyka seksualna wedle Talmudu a współczesne ruchy LGBT
Wednesday 21 April 2021 13:49:34.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Etyka seksualna wedle Talmudu a współczesne ruchy LGBT Drukuj Email
Wpisał: dr Jan Ciechanowicz   
10.12.2019.

czwartek 12 grudnia dr Jan Ciechanowicz zaprezentuje temat: "Etyka seksualna wedle Talmudu a współczesne ruchy LGBT"


Szanowni Państwo, 


zapraszamy na pierwsze spotkanie w naszej nowej siedzibie przy ul. Wiejskiej 18 w Warszawie.

W najbliższy czwartek 12 grudnia o godz. 17 dr Jan Ciechanowicz zaprezentuje temat: "Etyka seksualna wedle Talmudu a współczesne ruchy LGBT"

Warszawa 12 grudnia: dr Jan Ciechanowicz “Etyka seksualna wedle Talmudu a współczesne ruchy LGBT

Wydarzenie na Facebook


Ponadto przekazujemy Państwu do obejrzenia relacje z dwóch wydarzeń:

1. Z Chrystusem Królem – Polska Niepodległa. Relacja z uroczystości [WIDEO]

2. Warszawa, 6 miesięcy przed beatyfikacją Stefana kard. Wyszyńskiego: Msza Święta o owoce beatyfikacji, prelekcja i słowa Prymasa Tysiąclecia


Przesyłamy przy okazji trzy myśli kard. Wyszyńskiego:


1. My nie możemy urządzać się w naszej Ojczyźnie tylko w perspektywie konsumpcyjnego wygodnictwa, bo tyle narodów zniszczało w tej właśnie wygodniczej postawie. Chociaż życzymy wszystkim szczęścia osobistego i domowego, wiemy, że Ojczyźnie naszej, dla zachowania jej wolności i obrony, nie wystarczy nasze wygodnictwo. Niekiedy wypadnie je porzucić, i to łatwo, aby służyć Ojczyźnie - Warszawa, 25 IX 1969 r.


2. Jesteśmy u siebie, we własnej Ojczyźnie. Mamy więc prawo w swojej Ojczyźnie czuć się swobodnie. Mamy prawo czuć się jak u siebie w domu. Tutaj na ziemi polskiej, my jesteśmy gospodarzami. Do nas należy decydować o takim czy innym kierunku naszego życia i bytowania. Od tego bowiem zależy suwerenność narodu" - Bydgoszcz, 18 IX 1980 r.


3. Nie idzie bowiem w tej chwili w Ojczyźnie naszej tylko o zmianę instytucji społecznej, nie idzie też o wymianę ludzi, ale idzie przede wszystkim o odnowienie się człowieka. Idzie o to, aby człowiek był nowy, aby nastało "nowych ludzi plemię". Bo jeżeli człowiek się nie odmieni, to najbardziej zasobny ustrój, najbardziej bogate państwo nie ostoi się, będzie rozkradzione i zginie. Cóż bowiem z tego - powiem może trywialnie - że krążąca butelka spirytusu przejdzie z rąk jednych pijaków do rąk innych pijaków! Powiem jeszcze bardziej drastycznie: że klucz od kasy państwowej przejdzie z rąk jednych złodziei w ręce drugich złodziei ?! Przecież chyba nie o to idzie, żeby wszyscy złodzieje mieli dostęp do kasy i wszyscy pijacy do wódki, tylko żeby sumienie wszystkich się obudziło, żebyśmy zrozumieli naszą odpowiedzialność za naród, który Bóg wskrzesza. - Warszawa 24 IX 1980 r. 


Zachęcamy do regularnego czytania naszego portalu.


Pozdrawiamy,

Regina Poloniae, ora pro nobis.

Polityka Polska
ul. Wiejska 18, lok. 18
00-490 Warszawa
www.politykapolska.eu
www.facebook.com/politykapolska Naszej pracy przyświeca hasło: „Wolny Naród w silnym Państwie”. Wybraliśmy je dlatego, że w naszym kraju dzieje się dokładnie odwrotnie. Państwo polskie jest silne tam, gdzie być nie powinno - w niewoleniu obywateli gąszczem przepisów, nakazów i zakazów, absurdalnym fiskalizmem, niezliczoną ilością kontrolujących nas urzędów i powszechną inwigilacją. Natomiast państwo nasze jest słabe tam, gdzie powinno być silne - w mądrym i sprawiedliwym prawie, bezpieczeństwie wewnętrznym i zewnętrznym, trosce o pomyślność milionów swoich obywateli, sprawnej i suwerennej polityce zagranicznej. Dopuściliśmy do tego, aby w tych dziedzinach państwo polskie istniało tylko „teoretycznie”.

Zmieniony ( 10.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.