Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow niebezpieczeństwa promieniowań arrow Wybitny profesor biochemii ostrzega - technologia 5G jest "najgłupszym pomysłem w historii świata"
Monday 24 February 2020 03:16:13.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wybitny profesor biochemii ostrzega - technologia 5G jest "najgłupszym pomysłem w historii świata" Drukuj Email
Wpisał: prof. Martin L. Pall   
11.12.2019.

Wybitny profesor biochemii ostrzega – technologia 5G jest "najgłupszym pomysłem w historii świata"

https://dobrewiadomosci.net.pl/30742-wybitny-profesor-biochemii-ostrzega-technologia-5g-jest-najglupszym-pomyslem-w-historii-tego-swiata/Wejście na rynek międzynarodowy technologii piątej generacji (5G) jest już na zaawansowanym etapie, pomimo coraz głośniejszego sprzeciwu naukowców i pracowników służby zdrowia, którzy desperacko starają się ostrzec przed zagrożeniami które wnosi sieć 5G.

Ani rządy ani branże zaangażowane we wprowadzenie 5G na rynek, nie przejmują się kwestią dobra i bezpieczeństwa publicznego. Dzieje się tak ponieważ owa technologia zapowiada się na niezwykle opłacalną. Jej obecność zmusi jednak wszystkich ludzi  na świecie do życia w powoli kształtującej się technokracji.

Silny głos sprzeciwu wobec wprowadzania technologii 5G reprezentuje Martin L. Pall, doktor nauk humanistycznych, zasłużony profesor biochemii i podstawowych nauk medycznych na Uniwersytecie Stanu Waszyngton. W swoim badaniu i późniejszej jego analizie, profesor zwraca szczególną uwagę na problemy kryjące się za pozytywną otoczką technologii 5G.

Instalowanie dziesiątek milionów anten sieci 5G, bez wcześniejszego wykonania choćby jednego testu na szkodliwość biologiczną, wydaje się być najgłupszym pomysłem w historii tego świata.” – dr Martin L. Pall

W swoim raporcie Pall przedstawia cztery wyjaśnienia, tłumaczące dlaczego 5G jest znacznie groźniejsza od poprzednich generacji technologii bezprzewodowej:

 1. Nadzwyczajnie wysoka ilość anten planowanych do zainstalowania.

 2. Ogromnie wysoka moc wyjściowa, która będzie konieczna by zapewnić odpowiednią przenikliwość.

 3. Niezwykle wysoki poziom pulsacji.

 4. Oczywisty wysoki poziom oddziaływania częstotliwości 5G na grupy na nie narażone będzie prawdopodobnie zawierał czujnik napięcia owych grup.

Rozpoczyna, mówiąc o aktualnych standardach bezpieczeństwa dla technologii generacji 2G/3G i 4G, słusznie wskazując, że wytyczne zaakceptowane przez władze ignorują wszelkie niepożądane reakcje, które występują w określonych dawkach i przy określonej ekspozycji poniżej uznanych standardów. Innymi słowami, wytyczne te są bez znaczenia kiedy chodzi o kwestię bezpieczeństwa.

Dalej przechodzi do dyskusji nad szkodliwym wpływem technologii 5G na ludzkie zdrowie, wymieniając osiem głównych, niepożądanych skutków:

 1. Obniża płodność.

 2. Powoduje skutki na tle neurologicznym/neuropsychiatrycznym.

 3. Sprzyja komórkowym uszkodzeniom DNA.

 4. Wzrost zjawiska apoptozy – zaprogramowanej śmierć komórki.

 5. Sprzyja generowaniu stresu oksydacyjnego i wolnych rodników.

 6. Powoduje niepożądane skutki w układzie. dokrewnym (hormonalnym).

 7. Powoduje nadmierne stężenie wapnia w przestrzeni wewnątrzkomórkowej.

 8. Zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka.

Poniższa prezentacja jest cennym darem dla każdego, kto chce lepiej zrozumieć o co tak naprawdę chodzi z technologią  5G, tłumaczy też jak można z nią walczyć:

https://youtu.be/kBsUWbUB6PE

9 minut

=================

Dr Pall nie jest jedynym specjalistą ostrzegającym przed szkodliwym wpływem nowej technologii, pomimo tego wejście 5G na rynek postępuje i nie wydaje się, żeby coś spowalniało ten proces. [ależ spowalnia!! to asze protesty!! MD]

Dr Martin Blank z Wydziału Fizjologii i Biofizyki komórkowej Uniwersytetu Columbia, tak podsumowuje jego ocenę:

“Stworzyliśmy coś co nas krzywdzi i wydostaje się nam spod kontroli. Przed wynalezieniem żarówki przez Edisona, w naszym środowisku było naprawdę mało promieniowania elektromagnetycznego. Dzisiejsze wyniki są o wiele, wiele wyższe od poziomu promieniowania w środowisku naturalnym i gwałtownie rosną, dzieje się tak dzięki wszelkim urządzeniom emitującym takie promieniowanie. Mówiąc bez ogródek, niszczą one żywe komórki naszego ciała i przedwcześnie nas zabijają.”

 Źródło: Walking Times Tłumaczenie: Joanna MMZmieniony ( 11.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.